informacje z tematu: Bytom | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Bytom idzie do Vistuli. Jak fuzja zmieni rynek?]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bytom-idzie-do-vistuli-jak-fuzja-zmieni-rynek,62297.html Mon, 12 Mar 2018 12:37:00 +0200 <![CDATA[Dobre prognozy dla TXM, słabsze dla Gino Rossi i Monnari]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dobre-prognozy-dla-txm-slabsze-dla-gino-rossi-i-monnari,61868.html Thu, 22 Feb 2018 13:06:00 +0200 <![CDATA[Bytomski Bristol w remoncie]]> http://www.propertynews.pl/hotele/bytomski-bristol-w-remoncie,61635.html Wed, 14 Feb 2018 07:29:00 +0200 <![CDATA[Top 10 najbardziej rozrywkowych galerii w Polsce]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/top-10-najbardziej-rozrywkowych-galerii-w-polsce,60764.html Mon, 15 Jan 2018 09:20:00 +0200 <![CDATA[Bytom zakończył rok wzrostami]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bytom-zakonczyl-rok-wzrostami,60463.html Tue, 02 Jan 2018 15:07:00 +0200 <![CDATA[Bytom sprzedaje więcej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bytom-sprzedaje-wiecej,59724.html Fri, 01 Dec 2017 17:21:00 +0200 <![CDATA[Połączenie Vistuli i Bytomia musi jeszcze poczekać, ale biznes kręci się dalej]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/polaczenie-vistuli-i-bytomia-musi-jeszcze-poczekac-ale-biznes-kreci-sie-dalej,59140.html Wed, 15 Nov 2017 07:31:00 +0200 <![CDATA[Bytom się rozrasta]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bytom-sie-rozrasta,58904.html Tue, 07 Nov 2017 13:53:00 +0200 <![CDATA[TK Development z nową inwestycją w Bytomiu]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/tk-development-z-nowa-inwestycja-w-bytomiu,57612.html Mon, 25 Sep 2017 13:03:00 +0200 <![CDATA[Odzieżowy duet robi kolejny krok do połączenia]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/odziezowy-duet-robi-kolejny-krok-do-polaczenia,57079.html Wed, 06 Sep 2017 07:57:00 +0200 <![CDATA[Szukacie gruntów pod hotele, centra handlowe, biura? To miasto ma ich mnóstwo]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/szukacie-gruntow-pod-hotele-centra-handlowe-biura-to-miasto-ma-ich-mnostwo,54978.html Mon, 05 Jun 2017 15:02:51 +0200 <![CDATA[Nadchodzi wielki mariaż?]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nadchodzi-wielki-mariaz,54247.html Mon, 08 May 2017 10:20:00 +0200 <![CDATA[Rezygnacja w zarządzie Bytomia]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/rezygnacja-w-zarzadzie-bytomia,53413.html Wed, 29 Mar 2017 16:33:00 +0200 <![CDATA[Bytom pozyskał unikalnego inwestora dla Katowickiej SSE]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/bytom-pozyskal-unikalnego-inwestora-dla-katowickiej-sse,53168.html Mon, 20 Mar 2017 16:57:00 +0200 <![CDATA[Bytom podbija sprzedaż kosztem zysków]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bytom-podbija-sprzedaz-kosztem-zyskow,52067.html Fri, 03 Feb 2017 14:06:00 +0200 <![CDATA[Bytom szykuje nową markę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bytom-szykuje-nowa-marke,51691.html Fri, 20 Jan 2017 09:26:00 +0200 <![CDATA[Bytom nie zwalnia tempa]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bytom-nie-zwalnia-tempa,51421.html Tue, 10 Jan 2017 12:40:00 +0200 <![CDATA[Bytom na wysokim plusie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/bytom-na-wysokim-plusie,50810.html Mon, 12 Dec 2016 12:54:00 +0200 <![CDATA[Przedświąteczny zastrzyk nowej oferty w Galerii Bronowice]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/przedswiateczny-zastrzyk-nowej-oferty-w-galerii-bronowice,50510.html Tue, 29 Nov 2016 14:39:00 +0200 <![CDATA[Agora Bytom ma pomysł na zdobycie klientów. Drugi poziom w nowej odsłonie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/agora-bytom-ma-pomysl-na-zdobycie-klientow-drugi-poziom-w-nowej-odslonie,50082.html Thu, 10 Nov 2016 07:19:00 +0200