informacje z tematu: serwis centra handlowa marketing | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Galeria Malta gra w orkiestrze Owsiaka]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/galeria-malta-gra-w-orkiestrze-owsiaka,70106.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/46/60/054660_r0_300.jpg Fri, 11 Jan 2019 13:06:00 +0200 <![CDATA[O kociej naturze w Silesia City Center]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/o-kociej-naturze-w-silesia-city-center,68513.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/86/24/048624_r0_300.jpg Tue, 06 Nov 2018 15:30:00 +0200 <![CDATA[90 lat zabawy z Myszką Miki w Arkadii]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/90-lat-zabawy-z-myszka-miki-w-arkadii,68504.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/11/59/041159_r0_300.jpg Tue, 06 Nov 2018 13:17:00 +0200 <![CDATA[Weekend Motoryzacyjny w Galerii Wisła]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/weekend-motoryzacyjny-w-galerii-wisla,68334.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/61/50/046150_r0_300.jpg Mon, 29 Oct 2018 15:10:00 +0200 <![CDATA[Galeria Klif stawia sportowe wyzwanie]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-klif-stawia-sportowe-wyzwanie,68322.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/30/49/053049_r0_300.jpg Mon, 29 Oct 2018 12:59:00 +0200 <![CDATA[Grażyna Kulczyk w Starym Browarze]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/grazyna-kulczyk-w-starym-browarze,68240.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/30/03/053003_r0_300.jpg Thu, 25 Oct 2018 14:13:00 +0200 <![CDATA[Centra NEPI docenione przez branżę]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/centra-nepi-docenione-przez-branze,68209.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/29/65/052965_r0_300.jpg Wed, 24 Oct 2018 16:07:00 +0200 <![CDATA[Wroclavia liczy miliony]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wroclavia-liczy-miliony,68043.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/28/36/052836_r0_300.jpg Thu, 18 Oct 2018 11:47:00 +0200 <![CDATA[Galeria Wisła zaprasza na wrotki]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/galeria-wisla-zaprasza-na-wrotki,67966.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/66/22/046622_r0_300.jpg Tue, 16 Oct 2018 12:51:00 +0200 <![CDATA[Wroclavia, Kazar, eobuwie.pl triumfują]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wroclavia-kazar-eobuwie-pl-triumfuja,67891.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/12/17/051217_r0_300.jpg Fri, 12 Oct 2018 15:15:00 +0200 <![CDATA[Stary Browar zaprasza na targi]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/stary-browar-zaprasza-na-targi,67688.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/26/16/052616_r0_300.jpg Fri, 05 Oct 2018 11:18:00 +0200 <![CDATA[Redan podlicza sprzedaż]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/redan-podlicza-sprzedaz,67644.html https://pliki.propertynews.pl/i/00/83/79/008379_r0_300.jpg Thu, 04 Oct 2018 08:47:00 +0200 <![CDATA[Forum Gdańsk zmieni się w centrum mody]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/forum-gdansk-zmieni-sie-w-centrum-mody,67543.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/23/78/042378_r0_300.jpg Tue, 02 Oct 2018 12:25:00 +0200 <![CDATA[Niecodzienne atrakcje w Galerii Gniezno]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/niecodzienne-atrakcje-w-galerii-gniezno,67533.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/50/57/045057_r0_300.jpg Tue, 02 Oct 2018 10:54:00 +0200 <![CDATA[Beauty Art w Galerii Madison]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/beauty-art-w-galerii-madison,67252.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/08/33/050833_r0_300.jpg Fri, 21 Sep 2018 10:36:00 +0200 <![CDATA[Warsztaty pszczelarskie w Galerii Madison]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/warsztaty-pszczelarskie-w-galerii-madison,66764.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/08/04/050804_r0_300.jpg Thu, 06 Sep 2018 09:50:00 +0200 <![CDATA[Rosenthal i Versace zagościli w Domu Mody Klif]]> http://www.propertynews.pl/po-godzinach/rosenthal-i-versace-zagoscili-w-domu-mody-klif,66365.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/10/32/051032_r0_300.jpg Tue, 21 Aug 2018 12:45:00 +0200 <![CDATA[Udany lipiec w Gemini Park Tychy]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/udany-lipiec-w-gemini-park-tychy,66361.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/10/30/051030_r0_300.jpg Tue, 21 Aug 2018 12:06:00 +0200 <![CDATA[Dni dawców szpiku w Galerii Wisła]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/dni-dawcow-szpiku-w-galerii-wisla,66236.html https://pliki.propertynews.pl/i/05/09/12/050912_r0_300.jpg Mon, 13 Aug 2018 11:48:00 +0200 <![CDATA[Wyjątkowy gość Galerii Madison]]> http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/wyjatkowy-gosc-galerii-madison,66206.html https://pliki.propertynews.pl/i/04/99/93/049993_r0_300.jpg Fri, 10 Aug 2018 10:07:00 +0200