informacje z tematu: Mateusz Polkowski | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Rynek biurowy znów rekordowy]]> http://www.propertynews.pl/biura/rynek-biurowy-znow-rekordowy,60352.html Wed, 27 Dec 2017 07:40:00 +0200 <![CDATA[Trójmiejski rynek biurowy urośnie wkrótce do miliona mkw.]]> http://www.propertynews.pl/biura/trojmiejski-rynek-biurowy-urosnie-wkrotce-do-miliona-mkw,59015.html Fri, 10 Nov 2017 10:30:00 +0200 <![CDATA[Drogi, kolej, lotnisko, a nie bujanie w obłokach]]> http://www.propertynews.pl/biura/drogi-kolej-lotnisko-a-nie-bujanie-w-oblokach,58708.html Mon, 30 Oct 2017 16:12:00 +0200 <![CDATA[Hotparking i inne sposoby na parkowanie]]> http://www.propertynews.pl/biura/hotparking-i-inne-sposoby-na-parkowanie,58513.html Mon, 23 Oct 2017 17:19:00 +0200 <![CDATA[Polski rynek biurowy to prawdziwy gigant]]> http://www.propertynews.pl/biura/polski-rynek-biurowy-to-prawdziwy-gigant,52492.html Tue, 21 Feb 2017 17:19:00 +0200 <![CDATA[Biurowa fala w 2016 roku. Tak wielu projektów jeszcze nie zbudowano]]> http://www.propertynews.pl/biura/biurowa-fala-w-2016-roku-tak-wielu-projektow-jeszcze-nie-zbudowano,51364.html Mon, 09 Jan 2017 09:33:00 +0200 <![CDATA[Dobra passa na rynku biurowym trwa]]> http://www.propertynews.pl/biura/dobra-passa-na-rynku-biurowym-trwa,50009.html Tue, 08 Nov 2016 08:05:00 +0200 <![CDATA[Zmiany w JLL. Nowy szef Działu Badań Rynku i Doradztwa]]> http://www.propertynews.pl/sylwetki/zmiany-w-jll-nowy-szef-dzialu-badan-rynku-i-doradztwa,49962.html Fri, 04 Nov 2016 15:37:00 +0200 <![CDATA[Jak miasta kuszą inwestorów?]]> http://www.propertynews.pl/biura/jak-miasta-kusza-inwestorow,49185.html Wed, 05 Oct 2016 12:16:00 +0200 <![CDATA[Już nie „7”, ale „50” – miasta atrakcyjne dla biznesu. Fotorelacja z Property Forum]]> http://www.propertynews.pl/biura/juz-nie-7-ale-50-miasta-atrakcyjne-dla-biznesu-fotorelacja-z-property-forum,49076.html Fri, 30 Sep 2016 12:57:00 +0200 <![CDATA[Najemcy biurowi idą do centrum]]> http://www.propertynews.pl/biura/najemcy-biurowi-ida-do-centrum,45012.html Thu, 21 Apr 2016 14:47:00 +0200 <![CDATA[BPO niezbędne dla prężnego rozwoju rynku biurowego]]> http://www.propertynews.pl/biura/bpo-niezbedne-dla-preznego-rozwoju-rynku-biurowego,43857.html Tue, 08 Mar 2016 17:36:00 +0200 <![CDATA[Popyt na biura w Polsce najwyższy w historii]]> http://www.propertynews.pl/biura/popyt-na-biura-w-polsce-najwyzszy-w-historii,42727.html Thu, 28 Jan 2016 17:11:00 +0200 <![CDATA[Europejski rynek biurowy wciąż na plusie]]> http://www.propertynews.pl/biura/europejski-rynek-biurowy-wciaz-na-plusie,41186.html Thu, 26 Nov 2015 08:14:00 +0200 <![CDATA[JLL: polski rynek biurowy w przededniu rekordowego popytu]]> http://www.propertynews.pl/biura/jll-polski-rynek-biurowy-w-przededniu-rekordowego-popytu,40500.html Mon, 02 Nov 2015 08:14:00 +0200 <![CDATA[Warszawa, Budapeszt i Praga napędzają wzrost popytu na biura w regionie CEE]]> http://www.propertynews.pl/biura/warszawa-budapeszt-i-praga-napedzaja-wzrost-popytu-na-biura-w-regionie-cee,39290.html Fri, 18 Sep 2015 17:04:00 +0200 <![CDATA[Centra usług biznesowych potrzebują coraz więcej powierzchni biurowej]]> http://www.propertynews.pl/biura/centra-uslug-biznesowych-potrzebuja-coraz-wiecej-powierzchni-biurowej,37020.html Wed, 01 Jul 2015 13:24:00 +0200 <![CDATA[Praga walczy ze stereotypami]]> http://www.propertynews.pl/biura/praga-walczy-ze-stereotypami,35925.html Fri, 22 May 2015 09:54:00 +0200 <![CDATA[Mocne otwarcie roku na rynku biurowym w Polsce]]> http://www.propertynews.pl/biura/mocne-otwarcie-roku-na-rynku-biurowym-w-polsce,35336.html Tue, 28 Apr 2015 08:39:00 +0200 <![CDATA[Kto wynajmuje powierzchnię biurową w Polsce?]]> http://www.propertynews.pl/biura/kto-wynajmuje-powierzchnie-biurowa-w-polsce,34069.html Fri, 13 Mar 2015 19:39:00 +0200