informacje z tematu: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna | propertynews.pl http://www.propertynews.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) <![CDATA[Śląska recepta na trudny rynek pracy]]> http://www.propertynews.pl/biura/slaska-recepta-na-trudny-rynek-pracy,62110.html Mon, 05 Mar 2018 09:58:34 +0200 <![CDATA[Milionowe inwestycje w Katowickiej SSE]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/milionowe-inwestycje-w-katowickiej-sse,60870.html Wed, 17 Jan 2018 10:27:00 +0200 <![CDATA[W Lublińcu powstaje fabryka Eurobox, jest wykonawca]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/w-lublincu-powstaje-fabryka-eurobox-jest-wykonawca,60795.html Mon, 15 Jan 2018 14:06:00 +0200 <![CDATA[Rekordowe wyniki Katowickiej SSE]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/rekordowe-wyniki-katowickiej-sse,60523.html Thu, 04 Jan 2018 11:59:00 +0200 <![CDATA[ZF TRW inwestuje w Katowicką SSE]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/zf-trw-inwestuje-w-katowicka-sse,59714.html Fri, 01 Dec 2017 15:17:00 +0200 <![CDATA[JAC Products inwestuje w Katowickiej SSE]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/jac-products-inwestuje-w-katowickiej-sse,59440.html Thu, 23 Nov 2017 13:50:00 +0200 <![CDATA[Nowa inwestycja w katowickiej SSE]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/nowa-inwestycja-w-katowickiej-sse,57509.html Wed, 20 Sep 2017 17:32:00 +0200 <![CDATA[Katowicka SSE ma nowego szefa. Kto zastąpił Piotra Wojaczka?]]> http://www.propertynews.pl/sylwetki/katowicka-sse-ma-nowego-szefa-kto-zastapil-piotra-wojaczka,55667.html Mon, 03 Jul 2017 14:26:44 +0200 <![CDATA[Bytom pozyskał unikalnego inwestora dla Katowickiej SSE]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/bytom-pozyskal-unikalnego-inwestora-dla-katowickiej-sse,53168.html Mon, 20 Mar 2017 16:57:00 +0200 <![CDATA[Inwestycja magazynowa w Myszkowie za 16 mln zł]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/inwestycja-magazynowa-w-myszkowie-za-16-mln-zl,52929.html Thu, 09 Mar 2017 17:48:00 +0200 <![CDATA[Co dalej ze specjalnymi strefami ekonomicznymi?]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/co-dalej-ze-specjalnymi-strefami-ekonomicznymi,52682.html Wed, 01 Mar 2017 09:38:00 +0200 <![CDATA[Kompleks produkcyjny Shelf 31 z wykonawcą]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/kompleks-produkcyjny-shelf-31-z-wykonawca,52563.html Thu, 23 Feb 2017 17:45:00 +0200 <![CDATA[Strefy ciągle atrakcyjne dla inwestorów]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/strefy-ciagle-atrakcyjne-dla-inwestorow,51939.html Tue, 31 Jan 2017 07:57:00 +0200 <![CDATA[Innowacyjne centra rozwojowe szukają miejsc do inwestowania]]> http://www.propertynews.pl/biura/innowacyjne-centra-rozwojowe-szukaja-miejsc-do-inwestowania,51909.html Mon, 30 Jan 2017 11:27:00 +0200 <![CDATA[Nieruchomość w Katowickiej SSE czeka na inwestora]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/nieruchomosc-w-katowickiej-sse-czeka-na-inwestora,49787.html Thu, 27 Oct 2016 12:38:00 +0200 <![CDATA[Wakacyjni inwestorzy w Katowickiej SSE]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/wakacyjni-inwestorzy-w-katowickiej-sse,48381.html Mon, 05 Sep 2016 12:07:00 +0200 <![CDATA[Produkcja, magazyny i biura. Nowa inwestycja w Katowickiej SSE]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/produkcja-magazyny-i-biura-nowa-inwestycja-w-katowickiej-sse,47790.html Mon, 08 Aug 2016 15:46:00 +0200 <![CDATA[Katowicka SSE już przekroczyła plan na rok]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/katowicka-sse-juz-przekroczyla-plan-na-rok,47398.html Fri, 22 Jul 2016 16:55:00 +0200 <![CDATA[Inwestycje za miliard w KSSE. Trwają rozmowy]]> http://www.propertynews.pl/tereny-inwestycyjne/inwestycje-za-miliard-w-ksse-trwaja-rozmowy,45222.html Fri, 29 Apr 2016 07:35:00 +0200 <![CDATA[Katowicka SSE idzie na rekord]]> http://www.propertynews.pl/magazyny/katowicka-sse-idzie-na-rekord,45134.html Wed, 27 Apr 2016 09:17:00 +0200