PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

4x4 dookoła świata

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 sty 2018 14:10

4x4 dookoła świata fot., mat. prasowe Tétris

Rajmund Węgrzynek, dyrektor zarządzający Tétris odpowiedzialny za rozwój biznesu. W życiu prywatnym mąż i szczęśliwy ojciec dwóch córek. Siłą napędową są dla niego kontakty z ludźmi, miłośnik przygód, adrenaliny i… off-roadu – łączącego wszystkie jego pasje.

REKLAMA

Jak i kiedy rozpoczęła się Pana przygoda z off-road?

Moje doświadczenia z off-road są stosunkowo krótkie (tylko kilka lat), ale większość moich przyjaciół z Drivenfar.com robi to od co najmniej dziesięciu lat. Dołączyłem do ekipy w 2015 roku dzięki jednemu ze znajomych. Słyszałem, że organizują wyprawę, ale ciężko się było na nią załapać. Musiałem przekonać wszystkich członków zespołu, że do nich pasuję. Bez wątpienia taka podróż to spore wyzwanie - destynacje są często dość ekstremalne, ciężko jest zaufać nowej osobie. Podczas naszych podróży trzeba być niezwykle uważnym i odpowiedzialnym za współtowarzyszy. Przez ”ekstermalne” mam na myśli miejsca, gdzie stopa ludzka nie stanęła przez ostatnie sto lat, więc musimy wiedzieć, że możemy w zupełności na sobie polegać. Lubimy dobrą zabawę i przygody, ale w takich warunkach uzmysławiasz sobie, że jesteś przede wszystkim człowiekiem, masz rodzinę, której nie powinno się narażać na niepotrzebne ryzyko.

Czy jest łatwo znaleźć czas na tak długa podróż?

To chyba najtrudniejsza część przedsięwzięcia. Prowadzę dwie firmy, mam normalną rodzinę, ale w pewnym momencie doszedłem do wniosku, że muszę też zrobić coś dla siebie. W tym czasie liczy się dla mnie jakość. Człowiek nabiera perspektywy, myślę wtedy o moich prywatnych i profesjonalnych wyzwaniach, robię coś innego, ładuję baterie. Z jednej strony to przygoda, ale z drugiej cenna nauka o drugim człowieku, próba zrozumienia jego potrzeb, słabości. To czas, kiedy zdajesz sobie sprawę, jak wielką rolę odgrywają w twoim życiu rodzina i przyjaciele. Myślę, że czasem trzeba pojechać daleko, daleko, do „nikąd”, żeby dostrzec pewne sprawy wyraźniej. To nadaje nową wartość wielu aspektom życia. Uczysz się doceniać drobne rzeczy, które przytrafiają ci się każdego dnia. Jest czas na przemyślenia, nabranie oddechu. W codziennym życiu, jego tempie, to są wartości nie do przecenienia. Tęsknisz za żoną, dziećmi, wciąż przychodzą do głowy nowe pomysły i w końcu wracasz do domu z czystym umysłem, gotowy do działania.  Może to brzmieć dziwnie, ale brak obowiązków zawodowych przez tak długi czas powoduje, że z przyjemnością rzucasz się w wir pracy, jesteś bardziej efektywny, a przez to też szczęśliwszy.

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA