PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

7R Logistic wzmacnia zespół leasingowy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 maj 2015 12:41

7R Logistic wzmacnia zespół leasingowy Joanna Ociepka Wojciechowska

Do krakowskiego biura 7R Logistic dołączyła Joanna Ociepka-Wojciechowska. Od maja objęła stanowisko Leasing Managera i odpowiada za komercjalizację obiektów w regionie południowej Polski.

REKLAMA

Joanna Ociepka-Wojciechowska z branżą nieruchomości związana jest od 2006 roku, pracowała zarówno przy projektach biurowych, handlowych jak i logistycznych. Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyła w Kancelarii Prawnej, skąd po ponad 3 latach przeszła do międzynarodowej agencji nieruchomości. Pracując w niej przez 5 lat jako Commercial Project Manager odpowiadała m.in. za zarządzanie zespołem sprzedaży i komercjalizację powierzonych spółce obiektów. Joanna prowadziła również własną działalność konsultingową dla firm z sektora nieruchomości.

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, studiów podyplomowych z zakresu obrotu i zarządzania nieruchomościami na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz planowania i prowadzenia inwestycji na Politechnice Krakowskiej. Posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami.

W 7R Logistic Joanna Ociepka-Wojciechowska jest odpowiedzialna za współtworzenie strategii sprzedaży, analizę rynku oraz za prowadzenie kompleksowych relacji biznesowych z najemcami. 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA