PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Aecom z nowym dyrektorem zarządzającym

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 paź 2015 13:33

Jan de Boom objął stanowisko dyrektora zarządzającego Aecom w Polsce. Nowy prezes jest odpowiedzialny za kształtowanie i realizację lokalnej strategii, spójnej z planami rozwoju firmy na rynkach europejskich.

REKLAMA

Jan de Boom posiada ponad 10-letnie doświadczenie, które nabył pracując w Polsce dla dużych międzynarodowych firm inżynieryjnych. W swojej karierze zawodowej pracował między innymi na stanowiskach dyrektora operacyjnego w PM Group i członka zarządu i dyrektora projektów przemysłowych w firmie Tebodin w Polsce.

Najbardziej znane projekty realizowane przez polskich specjalistów to m.in.: Park Postępu w Warszawie, projekt obwodnicy Sztokholmu, wart setki milionów projekt ochrony przeciwpowodziowej dorzecza Odry, czy Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Bydgoszczy.

Aecom firmą mającą techniczne zaplecze do projektowania, budowy, finansowania i zarządzania obiektami infrastrukturalnymi na całym świecie – zarówno dla klientów prywatnych jak i publicznych. Firma działa w sektorach: transportowym, środowiskowym, energetycznym, ropy i gazu, wodnym, budynków wysokościowych oraz instytucji rządowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA