PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Aleksandra Kuczyńska objęła stanowisko dyr. operacyjnego w Alfa Asset Management

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 cze 2011 19:58

Aleksandra Kuczyńska objęła stanowisko dyr. operacyjnego w Alfa Asset Management

Alfa Asset Management, firma świadcząca kompleksowe usługi z dziedziny zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, przeprowadziła reorganizację kadry zarządzającej. W wyniku tych działań na stanowisko dyrektora operacyjnego awansowała dyrektor centrum Focus Mall Rybnik - Aleksandra Kuczyńska.

REKLAMA

Do jej zadań należą m.in.: koordynowanie i nadzorowanie działalności operacyjnej, komercjalizacja oraz marketing nieruchomości komercyjnych zarządzanych przez spółkę.

Aleksandra Kuczyńska jest absolwentką stosunków międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Z branżą centrów handlowych związana jest od 2002 roku, kiedy to podjęła pracę w firmie Rodamco, zarządzającej Galerią Mokotów w Warszawie. W 2006 roku dołączyła do firmy Alfa Asset Management jako specjalista ds. marketingu i wynajmu. W latach 2007-2010 pracowała na stanowisku dyrektora galerii rozrywkowo-handlowej Focus Mall Rybnik. Od 2009 roku pełniła także funkcję koordynatora ds. marketingu funkcjonujących galerii Focus Mall w Polsce.

Alfa Asset Management powstała w 2005 roku. Do grona klientów firmy należą: Parkridge Holdings i Prologis, Aviva Investors, ING RE, 4 Development. Spółka współpracowała również z największymi centrami handlowymi Warszawy: Złote Tarasy i Blue City.

Alfa Asset Management oferuje usługi w zakresie asset i property management, wynajmu i rekomercjalizacji obiektów, zarządzania finansami spółek i nieruchomości, audytu technicznego budynków, marketingu, reklamy i PR nieruchomości oraz HR dla nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA