PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Anna Staniszewska przechodzi do BNP Paribas

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 paź 2013 11:06

Anna Staniszewska przechodzi do BNP Paribas

BNP Paribas Real Estate zatrudnia nowego dyrektora Działu Badań i Konsultingu w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej - Annę Staniszewską.

REKLAMA

Anna Staniszewska będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem analityków rynku. Celem zespołu jest wsparcie zarówno klientów BNP Paribas Real Estate, jak i poszczególnych działów firmy, dostarczając informacji na temat rynku nieruchomości i umożliwiając podjęcie najlepszych decyzji biznesowych.

Anna Staniszewska posiada dwunastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Specjalizuje się w przygotowywaniu pogłębionych analiz z zakresu nieruchomości, w szczególności z zakresu nieruchomości biurowych i handlowych.

Wcześniej zajmowała stanowisko dyrektora Działu Doradztwa i Analiz Rynkowych w DTZ Polska. Kierowała projektami z zakresu doradztwa przy wyborze nowej siedziby, inwestora, konsolidacji spółek, optymalizacji zajmowanych powierzchni, optymalnego sposobu zagospodarowania nieruchomości oraz repozycjonowania obiektów komercyjnych. Piastowała również stanowisko koordynatora Działu Badań, PR i Marketingu w firmie DTZ, była odpowiedzialna za budowę strategii marketingowej i komunikacyjnej firmy na obszarze Polski.

- Stworzenie silnego oddziału BNP Paribas Real Estate w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej to jeden z najważniejszych punktów w strategii rozwoju naszej firmy. Objęcie przez Annę stanowiska dyrektora Działu Badań i Konsultingu jest kolejnym krokiem w umocnieniu naszej pozycji w regionie - mówi Patrick Delcol, prezes BNP Paribas Real Estate na region Europy Środkowo-Wschodniej. - Od czasu rozpoczęcia swojej kariery w nieruchomościach w 2002 roku Staniszewska osiągnęła wiele sukcesów na polu analiz rynkowych i konsultingu. Jestem pewien, że obecność Anny w BNP Paribas Real Estate zaowocuje stworzeniem silnego zespołu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który będzie dostarczał naszym klientom najwyższej jakości usług wypracowując dla nich wartość dodaną i budując przewagi konkurencyjne ich firm i projektów - podsumowuje Patrick Delcol.

Anna Staniszewska ukończyła studia na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania na kierunku gospodarki przestrzennej oraz studia na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA