PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Anna Szmeja-Kroplewska odchodzi z PRCH

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 mar 2015 11:40

Anna Szmeja-Kroplewska odchodzi z PRCH

Po 12 latach pracy w Polskiej Radzie Centrów Handlowych jako dyrektor generalna, Anna Szmeja-Kroplewska, zdecydowała się rozstać z PRCH. Rada będzie kontynuować swoją działalność pod kierownictwem Radosława Knapa.

REKLAMA

- Anna, za co jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni, miała wielki wkład w rozwój branży i Polskiej Rady Centrów Handlowych, w tym ubiegłorocznych targów ReDI, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie i zakończyły się wielkim sukcesem. W imieniu Zarządu, Zespołu PRCH oraz swoim chcielibyśmy życzyć Annie sukcesów i spełnienia zawodowego na nowo obranej drodze. W aktywność PRCH nie zaszły żadne zmiany. Wszystkie zaplanowane działania Polskiej Rady Centrów Handlowych będą kontynuowane i rozwijane przez doświadczony zespół, pod przewodnictwem Radosława Knapa, który już od wielu tygodni pełnił funkcję dyrektora operacyjnego - powiedział Patrick Delcol, prezes zarządu, Polskiej Rady Centrów Handlowych.

- Przez ostatnie miesiące zastanawiałam się nad zmianami i doszłam do wniosku, że to odpowiedni czas zarówno dla mnie jak i PRCH. Jestem niezmiernie dumna z tego, co udało nam się osiągnąć dla rozwoju Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz samej branży nieruchomości handlowych w Polsce w ciągu ostatnich 12 lat mojej pracy. Był to czas, w którym udało mi się zawrzeć wiele przyjaźni. Chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy wspierali mnie oraz Radę w tym czasie. Mam nadzieję, że nadal będzie to czas intensywnego rozwoju dla PRCH - powiedziała Anna Szmeja Kroplewska.

Od marca kierownictwo nad działaniami PRCH przejął Radosław Knap, który z Radą jest związany od 2009 roku gdy dołączył do organizacji jako manager ds. rozwoju zajmując się sprawami członkowskimi a także rozwijając pionierskie projekty związane z bazą wiedzy, np. PRCH Turnover Index, Footfall Trends, Katalog Centrów Handlowych online. Radosław Knap koordynował także działalność klubów tematycznych i współtworzył wiele raportów rynkowych, np. "PRCH Retail Research Forum" czy "Ulice handlowe". Od 4 lat jest także członkiem ICSC European Research Group. Od 2013 był zastępcą dyrektor generalnej a następnie awansował na stanowisko dyrektora operacyjnego PRCH.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA