PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Anna Szmeja-Kroplewska odchodzi z PRCH

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 mar 2015 11:40

Anna Szmeja-Kroplewska odchodzi z PRCH

Po 12 latach pracy w Polskiej Radzie Centrów Handlowych jako dyrektor generalna, Anna Szmeja-Kroplewska, zdecydowała się rozstać z PRCH. Rada będzie kontynuować swoją działalność pod kierownictwem Radosława Knapa.

REKLAMA

- Anna, za co jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni, miała wielki wkład w rozwój branży i Polskiej Rady Centrów Handlowych, w tym ubiegłorocznych targów ReDI, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie i zakończyły się wielkim sukcesem. W imieniu Zarządu, Zespołu PRCH oraz swoim chcielibyśmy życzyć Annie sukcesów i spełnienia zawodowego na nowo obranej drodze. W aktywność PRCH nie zaszły żadne zmiany. Wszystkie zaplanowane działania Polskiej Rady Centrów Handlowych będą kontynuowane i rozwijane przez doświadczony zespół, pod przewodnictwem Radosława Knapa, który już od wielu tygodni pełnił funkcję dyrektora operacyjnego - powiedział Patrick Delcol, prezes zarządu, Polskiej Rady Centrów Handlowych.

- Przez ostatnie miesiące zastanawiałam się nad zmianami i doszłam do wniosku, że to odpowiedni czas zarówno dla mnie jak i PRCH. Jestem niezmiernie dumna z tego, co udało nam się osiągnąć dla rozwoju Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz samej branży nieruchomości handlowych w Polsce w ciągu ostatnich 12 lat mojej pracy. Był to czas, w którym udało mi się zawrzeć wiele przyjaźni. Chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy wspierali mnie oraz Radę w tym czasie. Mam nadzieję, że nadal będzie to czas intensywnego rozwoju dla PRCH - powiedziała Anna Szmeja Kroplewska.

Od marca kierownictwo nad działaniami PRCH przejął Radosław Knap, który z Radą jest związany od 2009 roku gdy dołączył do organizacji jako manager ds. rozwoju zajmując się sprawami członkowskimi a także rozwijając pionierskie projekty związane z bazą wiedzy, np. PRCH Turnover Index, Footfall Trends, Katalog Centrów Handlowych online. Radosław Knap koordynował także działalność klubów tematycznych i współtworzył wiele raportów rynkowych, np. "PRCH Retail Research Forum" czy "Ulice handlowe". Od 4 lat jest także członkiem ICSC European Research Group. Od 2013 był zastępcą dyrektor generalnej a następnie awansował na stanowisko dyrektora operacyjnego PRCH.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA