PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Apleona powiększa zespół doradztwa inwestycyjnego

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 24 paź 2017 09:56

Apleona powiększa zespół doradztwa inwestycyjnego Artur Czuba, nowy ekspert w zespole Doradztwa Inwestycyjnego Apleona GVA

Apleona GVA niedawno pozyskała kolejnych dwóch ekspertów do zespołu Doradztwa Inwestycyjnego - Dariusza Karaszewskiego i Artura Czubę.

REKLAMA

Doświadczenie w przygotowywaniu wycen Dariusz zdobywał głównie w Colliers International, pracując przez sześć lat w Dziale Wycen i Doradztwa. Był również zaangażowany w przygotowywanie licznych wycen dla różnego rodzaju nieruchomości oraz koordynował wyceny portfelowe między innymi dla Bosch, Immofinanz i Logicor. W Apleona GVA jest odpowiedzialny za zarządzanie transakcjami, tworzenie modeli finansowych i przygotowywanie raportów.

Artur pracuje w branży inwestycyjnej od pięciu lat, specjalizując się w finansach przedsiębiorstw. Jego ostatnio realizowane projekty w Colliers International koncentrowały się głównie na finansowaniu i refinansowaniu nieruchomości, współpracując z największymi instytucjami kredytowymi w Polsce i Europie.

Pozostali członkowie zespołu Doradztwa Inwestycyjnego to Jarosław Piejak i Bartłomiej Krzyżak.

Jarosław posiada ponad sześć lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. W swojej aktualnej roli w Apleona GVA wspiera procesy transakcyjne na każdym ich etapie, wykorzystując w tym celu analityczne zdolności. Przed przystąpieniem do Apleona GVA Jarosław pracował w Colliers International.

Bartłomiej ma dziewięcioletnie doświadczenie w branży zdobyte w CBRE, Cushman & Wakefield i Savills. Przez ostatnie siedem lat pracował w dziale Doradztwa Inwestycyjnego w Savills, ostatnio na stanowisku Associate Director. W Apleona GVA Bartłomiej odpowiada za poszukiwanie nowych możliwości inwestycyjnych, zarządzanie transakcjami, analizy finansowe oraz koordynację procesów due diligence.

Na czele zespołu stoi Michał Ćwikliński, który dołączył do Apleona GVA, obejmując stanowisko Managing Partner, Country Head Poland.

Apleona GVA jest polską spółką z grupy Apleona, która czerpie najlepsze doświadczenia ze swoich niemieckich i brytyjskich korzeni. Apleona GVA na rynku w Polsce oferuje usługi doradcze w zakresie inwestycji, doradztwa technicznego, budowlanego, finansowego, kosztowego, analitycznego a także usługi dla najemców - corporate solutions.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA