PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Apleona zwiększa zespół

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 19 paź 2017 10:26

Apleona zwiększa zespół Jarosław Malik

Do Działu Doradztwa Technicznego Apleona GVA dołączył Jarosław Malik, który objął stanowisko Senior Project Managera.

REKLAMA

Jarosław studiował architekturę w Niemczech i posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej zarówno w Niemczech jak i w Polsce. Rozwijając swoją karierę project managera i doradcy technicznego Jarosław zarządzał realizacjami wielu parków i centrów handlowych, współpracując między innymi z takimi deweloperami jak TREI Real Estate Poland (Tengelmann Group Germany) i Raiffeisen Evolution Project Development. W Apleona GVA Jarosław jest odpowiedzialny za zarządzanie projektami deweloperskimi oraz świadczy usługi doradztwa technicznego. Pozostali członkowie zespołu Doradztwa Technicznego to Grzegorz Kaleta i Patrycja Wilczak.

Grzegorz, Director of Hotel Advisory and Technical Advisory, jest z wykształcenia inżynierem mogącym pochwalić się wieloma różnorodnymi certyfikatami: ISO, SEP, UDT zarówno branży okrętowej jak i lądowej. Jako doświadczony dyrektor techniczny obecnie zajmuje się doradztwem technicznym i zarządzaniem projektami w sektorze nieruchomości komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem projektów hotelowych. Wśród obiektów zarządzanych przez Grzegorza znajdują się hotele takich znanych operatorów jak Radisson, Sheraton, Hilton czy Accor, usytuowane w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w całej Polsce.

Patrycja, Project Manager, ma ponad dziewięcioletnie doświadczenie w branży nieruchomości jako wykwalifikowany i dyplomowany project i property manager z wieloma technicznymi certyfikatami. Jej atutem jest umiejętność wieloaspektowego spojrzenia na cykl życia nieruchomości. Patrycja zarządza przestrzeniami biurowymi i magazynowymi. W jej portfolio znajduje się współpraca z takimi klientami jak - między innymi - IFP Erste Immobilienfonds, Mercedes-Benz, Immofinanz.

Apleona GVA na rynku w Polsce oferuje usługi doradcze w zakresie inwestycji, doradztwa technicznego, budowlanego, finansowego, kosztowego, analitycznego a także usługi dla najemców - corporate solutions

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA