PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Arcona Capital wzmacnia zespół

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 kwi 2017 10:04

Arcona Capital wzmacnia zespół Magdalena Ćmikiewicz, Arcona Capital

Arcona Capital, firma zarządzająca funduszami nieruchomości komercyjnych, zatrudniła Magdalenę Ćmikiewicz na stanowisku asset managera.

REKLAMA

Magdalena Ćmikiewicz ma bogate doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 15 lat, w ramach budowania i zarządzania portfelem regionalnych centrów handlowych RECE. Do Arcona Capital dołączyła po ostatniej, zakończonej sukcesem transakcji zakupu portfela RECE przez notowany na Euronext fundusz Arcona Property Fund. Magdalena dołączyła do grona 25 specjalistów ds. nieruchomości, funduszy kapitałowych, oraz zarządzania aktywami pracujących dla Arcona w biurach w Warszawie, Pradze, Monachium i Amsterdamie.

- Magdalena Ćmikiewicz będzie ważnym członkiem zespołu w Warszawie. Ma bogate doświadczenie i świetne kontakty z wieloma podmiotami działającymi na rynku nieruchomości w branży retailowej, co pozwoli podwyższyć jakość naszych usług. Jestem pewien, że będzie dużym wzmocnieniem i jednym z motorów rozwoju firmy w Polsce w nadchodzących latach - komentuje Mateusz Siejka, dyrektor zarządzający Arcona Capital Poland.

W Europie kontynentalnej Arcona Capital zarządza 90 komercyjnymi i mieszkaniowymi nieruchomościami położonymi w 6 krajach i zajmowanymi przez ponad 4000 najemców. Arcona Capital zarządza jednym notowanym na giełdzie funduszem inwestycyjnym, dwoma regulowanymi funduszami typu private equity /development fund, piętnastoma zamkniętymi funduszami oraz dwoma odrębnymi mandatami inwestycyjnymi w regionie. Arcona posiada także ponad 900.000 m2 gruntów przeznaczonych na zabudowę mieszkalną i komercyjną. Na rynku polskim firma planuje akwizycje w sektorze handlowym, biurowym i magazynowym, w przedziale wartości poszczególnych transakcji od 10 do 100 mln euro.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA