PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Artur Mokrzycki objął stanowisko Head of Capital Markets w Panattoni Europe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 lis 2011 13:53

Artur Mokrzycki objął stanowisko Head of Capital Markets w Panattoni Europe

Artur Mokrzycki objął stanowisko Head of Capital Markets na Europę w firmie Panattoni Europe, która jest deweloperem i inwestorem na rynku obiektow logistycznych i przemysłowych.

REKLAMA

Artur Mokrzycki będzie odpowiedzialny za zarządzanie relacjami inwestorskimi, w tym pozyskiwanie i strukturyzację kapitału dla projektów inwestycyjnych całej grupy Panattoni w Europie. Zastąpi dotychczas pełniącego obowiązki Vince George, który podejmie nowo powierzone zadania w Stanach Zjednoczonych.

Artur Mokrzycki ma dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania inwestycjami w branży nieruchomościowej. Zanim rozpoczął pracę w Panattoni Europe, związany był z AEW Europe, gdzie zajmował różne stanowiska, w tym dyrektora zarządzającego na Europę Środkową, a ostatnio był managerem funduszy PBW I oraz PBW II. Pełniąc ww. role był odpowiedzialny miedzy innymi za pozyskanie kapitału i finansowania bankowego, budowę oraz zarządzanie €1,3 miliardowym portfelem nieruchomości. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz Ecole des Ponts et Chaussées w Paryżu. Posiada również tytuł MBA z paryskiego HEC.

Artur Mokrzycki będzie piastował swoje obowiązki w biurze paryskim Panattoni Europe:

Panattoni Europe oferuje swoim klientom pełen zakres usług i rozwiązań związanych z nieruchomościami komercyjnymi. Od rozpoczęcia działalności w 2004 roku w Europie, Panattoni Europe zrealizował ponad 1,6 mln metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni. Panattoni posiada biura w Amsterdamie, Barcelonie, Frankfurcie, Londynie, Luxemburgu, Mediolanie, Paryżu, Pradze i Warszawie. Panattoni Europe jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA