PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Aspenn powiększa zespół

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 lis 2013 20:32

Aspenn powiększa zespół

Anna Różańska-Baca oraz Anna Pływacz dołączyły do zespołu Aspenn na stanowiska Leasing Manager, gdzie będą odpowiedzialne min. za koordynację procesu najmu Galerii S w Siedlcach, Galerii Jurowieckiej w Białymstoku i CH Ferio w Warszawie oraz za wsparcie zespołu w komercjalizacji projektów Shopin firmy Budner oraz CH w Tomaszowie Mazowieckim i rekomercjalizacji Turawa Park w Opolu.

REKLAMA

Anna Różańska-Baca posiada 8 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości handlowych. Przed dołączeniem do Aspenn pracowała 5 lat w firmie Jones Lang LaSalle (King Sturge) jako Senior Negocjator gdzie, była zaangażowana m.in. w wynajem takich projektów jak: Blue City, Wola Park, Klif Gdynia, Ikea w Lublinie, DH Renoma we Wrocławiu, Galeria Przymorze w Gdańsku, Pasaż Świętokrzyski w Kielcach. Wcześniej pracowała 3 lata w firmie deweloperskiej IRES, gdzie zajmowała się wynajmem powierzchni w parkach handlowych (Legnica, Słupsk) oraz convenience center (m.in. Gdynia, Jelenia Góra), a także zarządzała sześcioma galeriami firmy RECE. Jest absolwentką WSM w Warszawie kierunku Zarządzanie i Marketing, ukończyła podyplomowe studia zarządzania nieruchomościami na SGH w Warszawie i posiada licencje zarządcy nieruchomości.

Anna Pływacz związana jest zawodowo z rynkiem nieruchomości handlowych od ponad 5 lat. Przez ostatnie dwa lata pracowała w firmie Elbfonds Development na stanowisku Leasing Manager, gdzie była odpowiedzialna, m. in. za wynajem i nadzór nad wynajmem takich projektów, jak: marcredo Center Kutno, marcredo Galeria Głogów, marcredo Center Ciechanów oraz mniejszych obiektów handlowych typu retail park (Myślibórz, Janów Lubelski, Lubin, Żyrardów). Doświadczenie w wynajmie zdobywała wcześniej przez ponad trzy lata w Re Project Development. W tym czasie zaangażowana była również w nadzór nad zarządzaniem centrum handlowym Ferio Konin. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (WGiSR) oraz Politechniki Warszawskiej - Podyplomowych Studiów Geodezji i Kartografii na kierunkach Zarządzanie Nieruchomościami i Wycena Nieruchomości.

Stworzona przez Tatianę Spencer i Agnieszkę Michalczewską firma Aspenn oferuje kompleksową obsługę projektów handlowych począwszy od analizy potencjału nieruchomości poprzez stworzenie strategii najmu, doradztwo projektowe i marketingowe, wynajem do sprzedaży obiektu finalnemu inwestorowi włącznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA