PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Aspenn powiększa zespół

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 lis 2013 20:32

Aspenn powiększa zespół

Anna Różańska-Baca oraz Anna Pływacz dołączyły do zespołu Aspenn na stanowiska Leasing Manager, gdzie będą odpowiedzialne min. za koordynację procesu najmu Galerii S w Siedlcach, Galerii Jurowieckiej w Białymstoku i CH Ferio w Warszawie oraz za wsparcie zespołu w komercjalizacji projektów Shopin firmy Budner oraz CH w Tomaszowie Mazowieckim i rekomercjalizacji Turawa Park w Opolu.

REKLAMA

Anna Różańska-Baca posiada 8 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości handlowych. Przed dołączeniem do Aspenn pracowała 5 lat w firmie Jones Lang LaSalle (King Sturge) jako Senior Negocjator gdzie, była zaangażowana m.in. w wynajem takich projektów jak: Blue City, Wola Park, Klif Gdynia, Ikea w Lublinie, DH Renoma we Wrocławiu, Galeria Przymorze w Gdańsku, Pasaż Świętokrzyski w Kielcach. Wcześniej pracowała 3 lata w firmie deweloperskiej IRES, gdzie zajmowała się wynajmem powierzchni w parkach handlowych (Legnica, Słupsk) oraz convenience center (m.in. Gdynia, Jelenia Góra), a także zarządzała sześcioma galeriami firmy RECE. Jest absolwentką WSM w Warszawie kierunku Zarządzanie i Marketing, ukończyła podyplomowe studia zarządzania nieruchomościami na SGH w Warszawie i posiada licencje zarządcy nieruchomości.

Anna Pływacz związana jest zawodowo z rynkiem nieruchomości handlowych od ponad 5 lat. Przez ostatnie dwa lata pracowała w firmie Elbfonds Development na stanowisku Leasing Manager, gdzie była odpowiedzialna, m. in. za wynajem i nadzór nad wynajmem takich projektów, jak: marcredo Center Kutno, marcredo Galeria Głogów, marcredo Center Ciechanów oraz mniejszych obiektów handlowych typu retail park (Myślibórz, Janów Lubelski, Lubin, Żyrardów). Doświadczenie w wynajmie zdobywała wcześniej przez ponad trzy lata w Re Project Development. W tym czasie zaangażowana była również w nadzór nad zarządzaniem centrum handlowym Ferio Konin. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (WGiSR) oraz Politechniki Warszawskiej - Podyplomowych Studiów Geodezji i Kartografii na kierunkach Zarządzanie Nieruchomościami i Wycena Nieruchomości.

Stworzona przez Tatianę Spencer i Agnieszkę Michalczewską firma Aspenn oferuje kompleksową obsługę projektów handlowych począwszy od analizy potencjału nieruchomości poprzez stworzenie strategii najmu, doradztwo projektowe i marketingowe, wynajem do sprzedaży obiektu finalnemu inwestorowi włącznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA