PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Atrium powołało nowego członka zarządu

  • Autor: propertynews.pl
  • 07 paź 2013 15:29

Atrium powołało nowego członka zarządu

Ljudmila Popova, dotychczasowa szefowa Departamentu Rozwoju Biznesu i Relacji Inwestorskich, została awansowana na członka zarządu Grupy Atrium European Real Estate Limited.

REKLAMA

Ljudmila Popova dołączyła do Atrium w kwietniu 2009 r. jako analityk finansowy Grupy współpracujący z CEO i CFO. Początkowo była odpowiedzialna za wyceny nieruchomości, jednak w miarę upływu czasu zwiększał się zakres jej obowiązków. Obecnie nadzoruje całą działalność Grupy na rynkach kapitałowych, a także relacje z inwestorami i obligatariuszami.

Ljudmila Popova jest również szefową Departamentu Badań Grupy. W trakcie swojej czteroipółletniej pracy, ściśle współpracowała z CEO i pozostałymi członkami zarządu nad wieloma strategicznymi projektami, które miały fundamentalne znaczenie dla stabilizacji i poprawy wyników Grupy.

Zanim dołączyła do Atrium, pracowała jako analityk badań rynku nieruchomości w Kempen & Co, specjalistycznym banku handlowym w Holandii, gdzie zajmowała się spółkami z branży nieruchomości działającymi na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, w tym także spółką Atrium. Ljudmila Popova uzyskała dyplom licencjata i magistra ekonometrii na Uniwersytecie Amsterdamskim.

- Przez ostatnie kilka lat Ljudmila Popova ściśle współpracowała z zarządem i była zaangażowana w wiele ważnych projektów o strategicznym znaczeniu dla spółki. Miała duży wkład w poprawę wyników Atrium. Awans jest wyrazem uznania dla jej osiągnięć. Cieszę się, że będę mogła powitać ją w gronie członków zarządu i razem z nią kontynuować naszą strategię rozwoju - mówi Rachel Lavine, CEO Atrium.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA