PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awans i nowy pracownik w Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości Ernst&Young

  • Autor: PR
  • 10 sie 2011 14:38

Awans i nowy pracownik w Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości Ernst&Young

Firma Ernst & Young poinformowała o awansie Jarosława Batora na stanowisko Senior Managera w Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości oraz o zatrudnieniu Pawła Nowakowskiego na stanowisku starszego konsultanta w tym dziale.

REKLAMA

Jarosław Bator z Ernst & Young związany jest od ponad 9 lat. Jest licencjonowanym Rzeczoznawcą Majątkowym oraz członkiem międzynarodowej organizacji doradców nieruchomości „The Royal Institution of Chartered Surveyors" (MRICS). Specjalizuje się w doradztwie obejmującym wycenę nieruchomości, analizy wykonalności, strategie zarządzania portfelem nieruchomości oraz obsługę transakcji. Swoje doświadczenie zdobywał pracując na zlecenia dużych korporacji oraz mniejszych podmiotów, w ramach projektów dotyczących nieruchomości prywatnych, jak i portfeli inwestycyjnych klientów instytucjonalnych. Projekty nadzorowane przez Jarosława Batora dotyczą zarówno nieruchomości zlokalizowanych w Polsce jak i za granicą.

Paweł Nowakowski z rynkiem nieruchomości związany od 2005 roku. Zanim rozpoczął współpracę z Ernst&Young pracował w działach wycen King Sturge oraz CB Richard Ellis. W Grupie Doradztwa Rynku Nieruchomości Ernst & Young obejmie stanowisko starszego konsultanta, gdzie będzie odpowiadał za przeprowadzanie wycen nieruchomości o przeznaczeniu: biurowym, handlowym, przemysłowym i mieszkaniowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Multimedia

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA