PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awans w Savills Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 lut 2015 10:53

Awans w Savills Polska

Milena Sikora otrzymała awans na stanowisko Senior Portfolio Manager w Dziale Kompleksowych Usług dla Nieruchomości firmy Savills. Do głównych obowiązków Mileny należy utrzymywanie odpowiednich relacji z właścicielami i najemcami powierzonych nieruchomości oraz bieżące zarządzanie portfelem nieruchomościami.

REKLAMA

Milena posiada 18-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Do Savills dołączyła w 2009 roku jako zarządca nieruchomości. Obecnie zarządza takimi budynkami biurowymi, jak m.in. Mokotów Plaza, Harmony Office Center i Tulipan House w Warszawie. Milena odpowiada za techniczne utrzymanie nieruchomości, w tym za nadzór nad usługodawcami oraz przebieg prac remontowo-budowlanych.

Milena jest międzynarodowym asesorem BREEAM New Construction i BREEAM In-Use, dzięki czemu przeprowadza oceny środowiskowe istniejących, jak i nowych budynków i aranżacji powierzchni pod kątem obniżenia kosztów eksploatacji i poprawy ich oddziaływania na środowisko.

Zanim dołączyła do Savills, zdobywała doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami w takich agencjach doradczych, jak: Cushman & Wakefield, Estate Fellows i DTZ.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA