PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse i nowi pracownicy w Colliers International

  • Autor: propertynews.pl
  • 31 mar 2014 16:22

Colliers International poinformował o awansach w Dziale Powierzchni Handlowych, Dziale Facility Management oraz zatrudnieniu nowego pracownika Działu Doradztwa i Badań Rynku.

REKLAMA

Agnieszka Piekarska awansowała na stanowisko dyrektora w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International. Agnieszka Piekarska pracuje w Colliers od ponad pięciu lat. Wcześniej w Dziale Powierzchni Handlowych pełniła funkcję starszego specjalisty. Odpowiada za komercjalizację centrów handlowych. Zajmuje się doradztwem, rozwojem i negocjacjami przy zawieraniu umów najmu. Posiada doświadczenie w reprezentowaniu interesów najemców i właścicieli centrów. Obecnie specjalizuje się w procesie rekomercjalizacji już istniejących obiektów.

Anna Radecka awansowała na stanowisko dyrektora w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International. Jest pracownikiem firmy od ponad 3,5 roku. Wcześniej piastowała stanowisko starszego specjalisty w Dziale Powierzchni Handlowych. Pracuje w sektorze nieruchomości handlowych od 2006 roku. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wydział Ekonomii Międzynarodowej. Ukończyła także kierunek Real Estate Investment and Management na Sheffield Hallam University. Jest członkiem RICS.

Mariusz Kanabrocki objął stanowisko dyrektora Działu Facility Management. Mariusz będzie blisko współpracował z Działem Zarządzania Nieruchomościami i rozwijał oferowane przez Colliers usługi w obszarze FM. Mariusz Kanabrocki pracuje w Colliers od marca 2011 roku. Do tej pory zajmował stanowisko kierownika technicznego ds. Jakości w Dziale Zarządzania Nieruchomościami.

Katarzyna Michnikowska dołączyła do zespołu Colliers International jako starszy analityk w dziale Doradztwa i Badań Rynku. Specjalizuje się w badaniach i analizach rynku handlowego. Posiada osiemnastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Karierę zawodową rozpoczęła w Polskiej Federacji Rzeczoznawców Majątkowych, gdzie miała okazję uczestniczyć w tworzeniu regulacji prawnych i działaniach edukacyjnych związanych z tworzeniem zawodów rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości. Doradzała między innymi przy projektach takich, jak: Stary Browar w Poznaniu i Galeria Katowicka w Katowicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA