PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse i nowi pracownicy w Colliers International

  • Autor: propertynews.pl
  • 31 mar 2014 16:22

Colliers International poinformował o awansach w Dziale Powierzchni Handlowych, Dziale Facility Management oraz zatrudnieniu nowego pracownika Działu Doradztwa i Badań Rynku.

REKLAMA

Agnieszka Piekarska awansowała na stanowisko dyrektora w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International. Agnieszka Piekarska pracuje w Colliers od ponad pięciu lat. Wcześniej w Dziale Powierzchni Handlowych pełniła funkcję starszego specjalisty. Odpowiada za komercjalizację centrów handlowych. Zajmuje się doradztwem, rozwojem i negocjacjami przy zawieraniu umów najmu. Posiada doświadczenie w reprezentowaniu interesów najemców i właścicieli centrów. Obecnie specjalizuje się w procesie rekomercjalizacji już istniejących obiektów.

Anna Radecka awansowała na stanowisko dyrektora w Dziale Powierzchni Handlowych Colliers International. Jest pracownikiem firmy od ponad 3,5 roku. Wcześniej piastowała stanowisko starszego specjalisty w Dziale Powierzchni Handlowych. Pracuje w sektorze nieruchomości handlowych od 2006 roku. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, wydział Ekonomii Międzynarodowej. Ukończyła także kierunek Real Estate Investment and Management na Sheffield Hallam University. Jest członkiem RICS.

Mariusz Kanabrocki objął stanowisko dyrektora Działu Facility Management. Mariusz będzie blisko współpracował z Działem Zarządzania Nieruchomościami i rozwijał oferowane przez Colliers usługi w obszarze FM. Mariusz Kanabrocki pracuje w Colliers od marca 2011 roku. Do tej pory zajmował stanowisko kierownika technicznego ds. Jakości w Dziale Zarządzania Nieruchomościami.

Katarzyna Michnikowska dołączyła do zespołu Colliers International jako starszy analityk w dziale Doradztwa i Badań Rynku. Specjalizuje się w badaniach i analizach rynku handlowego. Posiada osiemnastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Karierę zawodową rozpoczęła w Polskiej Federacji Rzeczoznawców Majątkowych, gdzie miała okazję uczestniczyć w tworzeniu regulacji prawnych i działaniach edukacyjnych związanych z tworzeniem zawodów rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości. Doradzała między innymi przy projektach takich, jak: Stary Browar w Poznaniu i Galeria Katowicka w Katowicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA