PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse kadry zarządzającej w Skanska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 sty 2013 18:24

Awanse kadry zarządzającej w Skanska

Marcin Łapiński obejmuje stanowisko Vice President Commercial w Skanska w Rumunii a Bartosz Kalinowski został nowym dyrektorem regionalnym w Skanska Property Poland.

REKLAMA

Z początkiem stycznia 2013 r., Marcin Łapiński, dotychczasowy dyrektor regionalny w Skanska Property Poland, awansował na stanowisko Vice President Commercial w Skanska w Rumunii. W nowej roli Marcin Łapiński będzie odpowiadał za komercjalizację i rozwój projektów biurowych na nowym dla Skanska, perspektywicznym rynku rumuńskim. Marcin Łapiński jest związany ze Skanska od 2006 r. Wcześniej zdobywał doświadczenie zawodowe w Colliers International w zespole reprezentacji klienta. Posiada tytuł CCIM (Certified Commercial Investment Member). Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

- Polska jest dziś największym rynkiem deweloperskim w sektorze nieruchomości biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Mamy tutaj wielu doświadczonych menedżerów i chcemy, aby dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach Grupy Skanska. Jestem przekonany, że Marcin Łapiński jako Vice President Commercial Skanska Romania będzie miał ogromny wkład w rozwój firmy dzięki swoim kompetencjom i doświadczeniu, a także doskonałej znajomości rynku nieruchomości komercyjnych - powiedział Nicklas Lindberg, prezes Skanska Commercial Development Europe.

Bartosz Kalinowski objął z początkiem 2013 r. funkcję dyrektora regionalnego w Skanska Property Poland, zastępując Marcina Łapińskiego. W tej roli odpowiada za kształtowanie strategii i rozwój inwestycji biurowych realizowanych w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Bartosz Kalinowski rozpoczął pracę w Skanska Property Poland w 2008 r. jako Project Manager. Był zaangażowany w przygotowanie i realizację wielu projektów biurowych Skanska Property Poland, w tym Green Horizon w Łodzi, Green Towers i Dominikański we Wrocławiu oraz Silesia Business Park w Katowicach. Przed podjęciem pracy w Skanska, zajmował się projektowaniem i nadzorem budowlanym, a także zarządzaniem projektami. Bartosz Kalinowski jest absolwentem Politechniki Gdańskiej.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA