PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse na najwyższym szczeblu w Colliers International

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 cze 2013 18:58

Awanse na najwyższym szczeblu w Colliers International

Colliers International poinformował o awansach w regionie Europy Wschodniej. John Verpeleti awansował na stanowisko przewodniczącego zarządu w Europie Wschodniej, zaś Neil Gregory-Eaves przejmuje obowiązki związane z doradztwem inwestycyjnym na terenie Europy Wschodniej.

REKLAMA

Począwszy od maja, nową rolą Johna Verpeleti będzie przewodniczenie w zebraniach zarządu spółki, a także dalsze wspieranie zespołu wykonawczego w celu wzmacniania pozycji i rozwoju firmy Colliers w regionie. John Verpeleti podlega Hadley'owi Dean, partnerowi zarządzającemu na Europę Wschodnią.

- John wykonał świetną pracę wzmacniając naszą działalność na rynkach kapitałowych w Europie Wschodniej. W ciągu ostatnich dwóch lat zamknęliśmy więcej transakcji i na większej ilości rynków niż którykolwiek z naszych konkurentów. Mając ponad 20-letnie doświadczeniem w pracy w regionie, a także doświadczenie w kierowaniu wiodącą agencją nieruchomości oraz firmą obsługującą inwestorów instytucjonalnych, John posiada bardzo dobre kwalifikacje do pracy na swoim nowym stanowisku - powiedział Hadley Dean. - Podczas, gdy część naszych konkurentów zmniejsza swoją obecność w regionie, my w dalszym ciągu inwestujemy i rozwijamy się w Europie Wschodniej, która stanowi zasadniczy element naszej strategii globalnej - dodaje Dean.

Przed podjęciem nowego wyzwania John Verpeleti pełnił funkcję dyrektora zarządzającego na Europę Wschodnią w dziale doradztwa inwestycyjnego.

Pochodzący z Australii John Verpeleti od 1991r. pracuje w Europie Środkowej i Wschodniej. Piastował funkcje kierownicze w AXA Real Estate Investment Management oraz DTZ. John posiada dyplomy w dziedzinie wyceny nieruchomości oraz zarządzania w biznesie. Jest także członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) oraz Australian Property Institute.

Neil Gregory-Eaves, pracujący w warszawskim biurze Colliers, przejmie obowiązki związane z Doradztwem Inwestycyjnym w Europie Wschodniej.

- Neil jest powszechnie postrzegany jako jeden z najlepszych agentów inwestycyjnych w Europie Wschodniej. Biorąc pod uwagę jego dorobek oraz wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu w regionie, stanowi naturalny wybór jeśli chodzi o kierowanie rynkami kapitałowymi w Europie Wschodniej - powiedział Hadley Dean.

Neil Gregory-Eaves posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Wcześniej kierował firmą Colliers w Europie Środkowej i Wschodniej. Neil odpowiada za 2 miliardy euro wolumenu zamkniętych transakcji inwestycyjnych. Pilotował jedne z większych i ważniejszych transakcji w regionie, w tym centrum handlowe Renoma (120 mln euro), Warsaw Financial Center (210 mln euro), Warsaw Trade Tower (150 mln euro), Deloitte House (117 mln euro), Marynarska Point (77 mln euro), Mayland Retail Portfolio składające się z centrów handlowych Karolinka i Pogoria (187 mln euro), Pasaż Grunwaldzki (78 mln euro) oraz Centrum Handlowe Jantar (98 mln euro).

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA