PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse seniorskie w CBRE

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lut 2014 15:20

Awanse seniorskie w CBRE

Barbara Huss-Kaniewska awansowała na Senior Managing Director, Global Leader of GCS Real Estate Accounting Services - Senior Dyrektora Zarządzającego, Globalnego Dyrektora ds. zarządzania finansami nieruchomości klientów korporacyjnych w CBRE. Z kolei Maciej Piwowarczyk został mianowany na stanowisko Head of EMEA GCS Shared Service Centre - Senior Dyrektora Centrum Usług Wspólnych w CBRE na region Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA).

REKLAMA

W swojej nowej roli, Maciej Piwowarczyk będzie odpowiedzialny za kierowanie spółką CBRE Corporate Outsourcing z siedzibą w Polsce, oferującą szeroki wachlarz usług outsourcingowych, w tym zarządzanie finansami nieruchomości klienta, zarządzanie portfelami nieruchomości i administracja umów najmu. Aktualnie CBRE Corporate Outsourcing zatrudnia ponad 250 profesjonalistów dedykowanych do obsługi ponad 30 klientów korporacyjnych z różnych branż, wśród nich światowi liderzy z branży bankowości i technologicznej.

Poprzednio, Maciej Piwowarczyk pracował w firmie Accenture, gdzie przez 7 lat pełnił role lokalne i regionalne w zakresie zarządzania operacjami centrum, obsługą klientów oraz migracją procesów od klienta. Ostatnio jako członek kadry zarządzającej BPO w regionie, kierował strategicznymi programami na region EMEA oraz operacjami wewnętrznymi na Europę Północną i Centralną. Wcześniej związany był przez wiele lat z firmą Hewlett-Packard.

Maciej Piwowarczyk posiada duże doświadczenie kierownicze w zakresie operacyjnym i strategicznym. W trakcie swojej kariery w poprzednich firmach, dzięki pracy w globalnym zespole z międzynarodowymi klientami, Maciej zdobył i rozwinął umiejętności zarządzania w wielu sektorach m.in. IT, FMCG czy energetycznym, w obszarach finansów i księgowości, zakupów czy też marketingu.

Barbara Huss-Kaniewska pracuje w CBRE od 6 lat, gdzie stworzyła  Centrum Usług Wspólnych CBRE, które z pozycji Polski obsługuje globalnych klientów korporacyjnych firmy. Centrum to jest wsparciem rozwoju linii biznesowych CBRE, takich jak usługi Zarządzania Portfelem Nieruchomości oraz Zarządzania Finansami Nieruchomości Klientów.

Barbara Huss-Kaniewska posiada ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, finansów i audytu. W swojej nowej roli, będzie odpowiedzialna za koordynację i rozwój usług zarządzania finansami nieruchomości dla klientów korporacyjnych CBRE w trzech regionach - EMEA, Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk. Barbara będzie koncentrowała się na poprawie i rozwoju tych linii biznesowych poprzez zwiększanie satysfakcji klientów, zarządzanie ryzykiem oraz dążenie do operacyjnej doskonałości.

Barbara Huss-Kaniewska była pierwszym pracownikiem Centrum Usług Wspólnych w CBRE i pod jej przywództwem w ciągu kilku lat powstał tak duży i silny Zespół profesjonalistów, który obecnie liczy ponad 250 osób i wciąż rośnie i osiąga wielkie sukcesy.

Barbara Huss-Kaniewska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, Wydział Stosunków Międzynarodowych


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA