PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse seniorskie w CBRE

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lut 2014 15:20

Awanse seniorskie w CBRE

Barbara Huss-Kaniewska awansowała na Senior Managing Director, Global Leader of GCS Real Estate Accounting Services - Senior Dyrektora Zarządzającego, Globalnego Dyrektora ds. zarządzania finansami nieruchomości klientów korporacyjnych w CBRE. Z kolei Maciej Piwowarczyk został mianowany na stanowisko Head of EMEA GCS Shared Service Centre - Senior Dyrektora Centrum Usług Wspólnych w CBRE na region Europy, Środkowego Wschodu i Afryki (EMEA).

REKLAMA

W swojej nowej roli, Maciej Piwowarczyk będzie odpowiedzialny za kierowanie spółką CBRE Corporate Outsourcing z siedzibą w Polsce, oferującą szeroki wachlarz usług outsourcingowych, w tym zarządzanie finansami nieruchomości klienta, zarządzanie portfelami nieruchomości i administracja umów najmu. Aktualnie CBRE Corporate Outsourcing zatrudnia ponad 250 profesjonalistów dedykowanych do obsługi ponad 30 klientów korporacyjnych z różnych branż, wśród nich światowi liderzy z branży bankowości i technologicznej.

Poprzednio, Maciej Piwowarczyk pracował w firmie Accenture, gdzie przez 7 lat pełnił role lokalne i regionalne w zakresie zarządzania operacjami centrum, obsługą klientów oraz migracją procesów od klienta. Ostatnio jako członek kadry zarządzającej BPO w regionie, kierował strategicznymi programami na region EMEA oraz operacjami wewnętrznymi na Europę Północną i Centralną. Wcześniej związany był przez wiele lat z firmą Hewlett-Packard.

Maciej Piwowarczyk posiada duże doświadczenie kierownicze w zakresie operacyjnym i strategicznym. W trakcie swojej kariery w poprzednich firmach, dzięki pracy w globalnym zespole z międzynarodowymi klientami, Maciej zdobył i rozwinął umiejętności zarządzania w wielu sektorach m.in. IT, FMCG czy energetycznym, w obszarach finansów i księgowości, zakupów czy też marketingu.

Barbara Huss-Kaniewska pracuje w CBRE od 6 lat, gdzie stworzyła  Centrum Usług Wspólnych CBRE, które z pozycji Polski obsługuje globalnych klientów korporacyjnych firmy. Centrum to jest wsparciem rozwoju linii biznesowych CBRE, takich jak usługi Zarządzania Portfelem Nieruchomości oraz Zarządzania Finansami Nieruchomości Klientów.

Barbara Huss-Kaniewska posiada ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, finansów i audytu. W swojej nowej roli, będzie odpowiedzialna za koordynację i rozwój usług zarządzania finansami nieruchomości dla klientów korporacyjnych CBRE w trzech regionach - EMEA, Azji i Pacyfiku oraz obu Ameryk. Barbara będzie koncentrowała się na poprawie i rozwoju tych linii biznesowych poprzez zwiększanie satysfakcji klientów, zarządzanie ryzykiem oraz dążenie do operacyjnej doskonałości.

Barbara Huss-Kaniewska była pierwszym pracownikiem Centrum Usług Wspólnych w CBRE i pod jej przywództwem w ciągu kilku lat powstał tak duży i silny Zespół profesjonalistów, który obecnie liczy ponad 250 osób i wciąż rośnie i osiąga wielkie sukcesy.

Barbara Huss-Kaniewska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, Wydział Stosunków Międzynarodowych

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA