PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w agencji Colliers

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 paź 2013 17:27

Awanse w agencji Colliers

Colliers International poinformował o awansach w Dziale Powierzchni Biurowych oraz Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych.

REKLAMA

Małgorzata Zbróg z Działu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych awansowała na stanowisko Associate Director. Do Colliers International dołączyła w październiku 2009 roku i zajmuje się doradztwem przy wynajmie i sprzedaży nieruchomości. Tylko w ostatnim roku działalności Małgorzata była zaangażowana w 4 największe transakcje na rynku w Polsce i wynajęła ponad 150 000 mkw. powierzchni magazynowej. Małgorzata jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Na stanowisko Associate Director w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Najemcy awansowała Katarzyna Tasarek-Skrok. Dołączyła do Colliers International w 2007 roku. Od 2011 roku, jako Senior Associate, tworzyła dział Metropolitan Investment, zajmujący się obsługą klientów indywidualnych, zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Od 2012 roku zajmuje się reprezentacją najemców w Dziale Powierzchni Biurowych. Katarzyna jest doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego.

Olga Winiarska, reprezentująca Dział Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Wynajmującego, awansowała na stanowisko Senior Associate. Olga rozpoczęła pracę w Colliers International w lutym 2011 roku. Obecnie jest odpowiedzialna za budowanie relacji z klientami, utrzymywanie systematycznych kontaktów z obecnymi najemcami oraz koordynację całego procesu komercjalizacji/ rekomercjalizacji budynków. Olga ukończyła studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Joanna Bartosiewicz awansowała na stanowisko Associate w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Najemcy. Dołączyła do Colliers International w 2010 roku. Jest członkiem zespołu doradczego dedykowanego do reprezentacji najemców. Doradza klientom oraz negocjuje w ich imieniu umowy najmu powierzchni biurowej, zarówno w przypadku procesów renegocjacji jak i relokacji. Joanna jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA