PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w agencji Colliers

  • Autor: Propertynews.pl
  • 15 paź 2013 17:27

Awanse w agencji Colliers

Colliers International poinformował o awansach w Dziale Powierzchni Biurowych oraz Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych.

REKLAMA

Małgorzata Zbróg z Działu Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych awansowała na stanowisko Associate Director. Do Colliers International dołączyła w październiku 2009 roku i zajmuje się doradztwem przy wynajmie i sprzedaży nieruchomości. Tylko w ostatnim roku działalności Małgorzata była zaangażowana w 4 największe transakcje na rynku w Polsce i wynajęła ponad 150 000 mkw. powierzchni magazynowej. Małgorzata jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Na stanowisko Associate Director w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Najemcy awansowała Katarzyna Tasarek-Skrok. Dołączyła do Colliers International w 2007 roku. Od 2011 roku, jako Senior Associate, tworzyła dział Metropolitan Investment, zajmujący się obsługą klientów indywidualnych, zainteresowanych inwestowaniem w nieruchomości komercyjne. Od 2012 roku zajmuje się reprezentacją najemców w Dziale Powierzchni Biurowych. Katarzyna jest doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego.

Olga Winiarska, reprezentująca Dział Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Wynajmującego, awansowała na stanowisko Senior Associate. Olga rozpoczęła pracę w Colliers International w lutym 2011 roku. Obecnie jest odpowiedzialna za budowanie relacji z klientami, utrzymywanie systematycznych kontaktów z obecnymi najemcami oraz koordynację całego procesu komercjalizacji/ rekomercjalizacji budynków. Olga ukończyła studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Joanna Bartosiewicz awansowała na stanowisko Associate w Dziale Powierzchni Biurowych | Reprezentacja Najemcy. Dołączyła do Colliers International w 2010 roku. Jest członkiem zespołu doradczego dedykowanego do reprezentacji najemców. Doradza klientom oraz negocjuje w ich imieniu umowy najmu powierzchni biurowej, zarówno w przypadku procesów renegocjacji jak i relokacji. Joanna jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego w Warszawie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA