PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w CBRE

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 cze 2014 17:42

Awanse w CBRE

Pięciu pracowników CBRE awansowało na nowe stanowiska.

REKLAMA

Agata Czarnecka awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Doradztwa i Badań Rynku. Odpowiada za badanie i analizowanie rynku nieruchomości, skupiając się na rynku powierzchni handlowych w Polsce. Do jej zadań należy również przygotowywanie projektów doradczych dla inwestorów i deweloperów oraz pozyskiwanie nowych klientów. Agata Czarnecka ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w doradztwie na rynku nieruchomości. Zanim dołączyła do zespołu CBRE pracowała w Ernst & Young Real Estate, gdzie odgrywała kluczową rolę w procesie przygotowywania analiz rynku nieruchomości. Agata jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kierunek Stosunki Międzynarodowe oraz podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

Aleksander Kuźniewski awansował na stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych CBRE. Do jego obowiązków należeć będzie utrzymywanie relacji z międzynarodowymi klientami, a także działania marketingowe oraz wynajem powierzchni magazynowych w całej Polsce. Aleksander ma ponad osiem lat doświadczenia w pracy zarówno na rynku nieruchomości komercyjnych jak i w firmach logistycznych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ukończył również podyplomowe studia na kierunku pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

Miłosz Michalski awansował na stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych. Miłosz dołączył do zespołu CBRE w maju 2010 roku. Odpowiada za negocjowanie umów w imieniu najemcy, monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, a także pozyskiwanie nowych klientów. Przed CBRE pracował jako negocjator w WoodLark Group, gdzie reprezentował firmy z branży IT, Hi-Tech, logistycznej, wydawniczej i bankowej. Miłosz jest absolwentem Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA