PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w CBRE

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 cze 2014 17:42

Awanse w CBRE

Pięciu pracowników CBRE awansowało na nowe stanowiska.

REKLAMA

Agata Czarnecka awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Doradztwa i Badań Rynku. Odpowiada za badanie i analizowanie rynku nieruchomości, skupiając się na rynku powierzchni handlowych w Polsce. Do jej zadań należy również przygotowywanie projektów doradczych dla inwestorów i deweloperów oraz pozyskiwanie nowych klientów. Agata Czarnecka ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w doradztwie na rynku nieruchomości. Zanim dołączyła do zespołu CBRE pracowała w Ernst & Young Real Estate, gdzie odgrywała kluczową rolę w procesie przygotowywania analiz rynku nieruchomości. Agata jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kierunek Stosunki Międzynarodowe oraz podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

Aleksander Kuźniewski awansował na stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych CBRE. Do jego obowiązków należeć będzie utrzymywanie relacji z międzynarodowymi klientami, a także działania marketingowe oraz wynajem powierzchni magazynowych w całej Polsce. Aleksander ma ponad osiem lat doświadczenia w pracy zarówno na rynku nieruchomości komercyjnych jak i w firmach logistycznych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, ukończył również podyplomowe studia na kierunku pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

Miłosz Michalski awansował na stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych. Miłosz dołączył do zespołu CBRE w maju 2010 roku. Odpowiada za negocjowanie umów w imieniu najemcy, monitorowanie rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, a także pozyskiwanie nowych klientów. Przed CBRE pracował jako negocjator w WoodLark Group, gdzie reprezentował firmy z branży IT, Hi-Tech, logistycznej, wydawniczej i bankowej. Miłosz jest absolwentem Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

  • 1
  • 2

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA