PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Colliers International

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 cze 2016 09:22

Awanse w Colliers International Iwona Cabaj-Wilkowska, dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami

Colliers International poinformował o awansach w Dziale Zarządzania Nieruchomościami. W gronie awansujących znalazło się pięć kobiet, wśród nich Iwona Cabaj-Wilkowska, która objęła stanowisko dyrektora w Dziale Zarządzania Nieruchomościami.

REKLAMA

Iwona Cabaj-Wilkowska awansowała na stanowisko dyrektora w Dziale Zarządzania Nieruchomościami i jest odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomościami magazynowymi oraz budowanie relacji z najemcami i klientami takimi, jak RREEF, NBGI, Immofinanz, Akron, Standardlife. Iwona Cabaj-Wilkowska posiada piętnastoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami magazynowymi, które zdobyła pracując w firmie TKG Polska Sp. z o.o. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Stosunków Międzynarodowych oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzania Nieruchomościami. Jest członkiem prestiżowej organizacji Royal Institution of Chartered Surveyors.

Magdalena Filipczak awansowała na stanowisko starszego zarządcy nieruchomości w Colliers International. Jest odpowiedzialna za zarządzanie budynkiem Warsaw Financial Center w Warszawie. Magda Filipczak pracuje w Colliers International od 2010 r. Na początku swojej współpracy z Colliers była odpowiedzialna za zarządzanie parkiem magazynowym spółki Europolis w Błoniu. Następnie zarządzała m.in. obiektami biurowymi spółek TRIUVA i AmRest w Warszawie. Przez ostatnie 1,5 roku Magda była odpowiedzialna za projekt biurowy Mokotów Nova należący do Tristan Capital Partners. Magda jest absolwentką studiów magistersko-inżynierskich na Politechnice Opolskiej na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Zarządzania Nieruchomościami. Posiada tytuł LEED Green Associate.

Agnieszka Milczarek awansowała na stanowisko starszego zarządcy nieruchomości. Do tej pory zarządzała budynkami biurowymi Union Investment Real Estate GmbH, Catalina Group, TRIUVA, RREEF oraz Immofinanz. Na obecnym stanowisku jest odpowiedzialna za operacyjne zarządzanie nieruchomościami, przygotowanie i nadzór nad realizacją budżetów, kontrolowanie miesięcznych raportów finansowych dla właścicieli nieruchomości oraz zarządzanie umowami najmu. Agnieszka jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzania Nieruchomościami.

  • 1
  • 2

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA