PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Cushman & Wakefield

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 maj 2013 12:57

Awanse w Cushman & Wakefield

Trzech pracowników firmy Cushman & Wakefield, Joanna Sinkiewicz, Justyna Kędzierska oraz Piotr Szmilewski, otrzymało tytuł Associate/Associate Director.

REKLAMA

Joanna Sinkiewicz, która jest starszym negocjatorem w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych, otrzymała tytuł Associate. Do firmy Cushman & Wakefield dołączyła w 2010 r. Odpowiada za kontakty i relacje z deweloperami w Warszawie i Polsce Centralnej. Joanna Sinkiewicz realizuje projekty dla najemców z różnych branż, od operatorów logistycznych i dystrybutorów, przez sieci sklepów, po firmy produkcyjne. Doradzała między innymi firmom: Damco, Iron Mountain, TRW, Jabil, Agilent Technologies, Jungheinrich, FM Logistic, Grupa Żywiec, Coca-Cola. Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydział Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej ze specjalizacją gospodarka nieruchomościami. Doświadczenie zawodowe w sektorze nieruchomości zdobywała m.in. w firmie Pinnacle Poland (obecnie PointPark Properties) oraz w DTZ.

Justyna Kędzierska, która pracuje na stanowisku kierownika ds. finansowych w dziale zarządzania nieruchomościami, otrzymała tytuł Associate Director. Do firmy Cushman & Wakefield dołączyła w czerwcu 2008 r. Jest odpowiedzialna za koordynowanie aspektów finansowych i przeprowadzanie procedur dla wszystkich projektów znajdujących się w portfolio działu. Nadzoruje pracę sekcji finansowej oraz bierze udział w procesie przejmowania nowych projektów. Zarządza zespołem złożonym z ośmiu osób. Do jej głównych klientów należą: Invesco Real Estate, CA Immo Real Estate Management Poland, St. Martins i Aberdeen Immobilien KAG. Ukończyła Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie na Wydziale Zarządzania i Marketingu oraz podyplomowe studia z zarządzania nieruchomościami w Akademii Leona Koźmińskiego. Wcześniej była związana z firmą Cefic Polska.

Piotr Szmilewski, który otrzymał tytuł Associate, zajmuje stanowisko starszego konsultanta w Grupie Rynków Kapitałowych. Pracę w firmie Cushman & Wakefield rozpoczął w styczniu 2005 r. jako negocjator w dziale powierzchni biurowych, gdzie był odpowiedzialny za reprezentowanie najemców korporacyjnych. W styczniu 2009 r. dołączył do Grupy Rynków Kapitałowych, gdzie zajmuje się doradztwem deweloperskim oraz doradztwem na rzecz inwestorów w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości biurowych oraz magazynowych. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Sheffield Hallam University. Posiada tytuł Chartered Financial Analyst (CFA).

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA