PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Cushman & Wakefield

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 maj 2013 12:57

Awanse w Cushman & Wakefield

Trzech pracowników firmy Cushman & Wakefield, Joanna Sinkiewicz, Justyna Kędzierska oraz Piotr Szmilewski, otrzymało tytuł Associate/Associate Director.

REKLAMA

Joanna Sinkiewicz, która jest starszym negocjatorem w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych, otrzymała tytuł Associate. Do firmy Cushman & Wakefield dołączyła w 2010 r. Odpowiada za kontakty i relacje z deweloperami w Warszawie i Polsce Centralnej. Joanna Sinkiewicz realizuje projekty dla najemców z różnych branż, od operatorów logistycznych i dystrybutorów, przez sieci sklepów, po firmy produkcyjne. Doradzała między innymi firmom: Damco, Iron Mountain, TRW, Jabil, Agilent Technologies, Jungheinrich, FM Logistic, Grupa Żywiec, Coca-Cola. Ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydział Zarządzania i Marketingu w Szkole Głównej Handlowej ze specjalizacją gospodarka nieruchomościami. Doświadczenie zawodowe w sektorze nieruchomości zdobywała m.in. w firmie Pinnacle Poland (obecnie PointPark Properties) oraz w DTZ.

Justyna Kędzierska, która pracuje na stanowisku kierownika ds. finansowych w dziale zarządzania nieruchomościami, otrzymała tytuł Associate Director. Do firmy Cushman & Wakefield dołączyła w czerwcu 2008 r. Jest odpowiedzialna za koordynowanie aspektów finansowych i przeprowadzanie procedur dla wszystkich projektów znajdujących się w portfolio działu. Nadzoruje pracę sekcji finansowej oraz bierze udział w procesie przejmowania nowych projektów. Zarządza zespołem złożonym z ośmiu osób. Do jej głównych klientów należą: Invesco Real Estate, CA Immo Real Estate Management Poland, St. Martins i Aberdeen Immobilien KAG. Ukończyła Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie na Wydziale Zarządzania i Marketingu oraz podyplomowe studia z zarządzania nieruchomościami w Akademii Leona Koźmińskiego. Wcześniej była związana z firmą Cefic Polska.

Piotr Szmilewski, który otrzymał tytuł Associate, zajmuje stanowisko starszego konsultanta w Grupie Rynków Kapitałowych. Pracę w firmie Cushman & Wakefield rozpoczął w styczniu 2005 r. jako negocjator w dziale powierzchni biurowych, gdzie był odpowiedzialny za reprezentowanie najemców korporacyjnych. W styczniu 2009 r. dołączył do Grupy Rynków Kapitałowych, gdzie zajmuje się doradztwem deweloperskim oraz doradztwem na rzecz inwestorów w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości biurowych oraz magazynowych. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Sheffield Hallam University. Posiada tytuł Chartered Financial Analyst (CFA).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA