PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Cushman & Wakefield

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 cze 2011 16:47

Trzech pracowników firmy doradczej Cushman & Wakefield: Anita Rajchelt, Aneta Rogowicz-Gała oraz Aleksander Loster, awansowało na stanowisko Associate.

REKLAMA

Anita Rajchelt dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w styczniu 2000 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując przez 6 lat w dziale zarządzania nieruchomościami C&W jako zarządca nieruchomości. W 2006 roku została starszym zarządcą nieruchomości w firmie King Sturge. W 2007 dołączyła do Grupy Rynków Kapitałowych w Cushman & Wakefield jako Starszy Konsultant. Ukończyła kierunek inwestycji i nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe w zakresie wycen nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Ponadto posiada dyplom magistra wyceny i zarządzania nieruchomościami Uniwersytetu Sheffield Hallam. Jest też licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors.

Aneta Rogowicz-Gała jest zastępcą dyrektora Działu Asset Management firmy Cushman & Wakefield. Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie, podyplomowe studia z zarządzania nieruchomościami oraz posiada dyplom magistra Uniwersytetu Sheffield Hallam. Do firmy Cushman & Wakefield dołączyła w 2004 r. Obecnie wspomaga pracę dyrektora działu zarządzania nieruchomościami w celu zapewnienia długoterminowego i efektywnego funkcjonowania działu na płaszczyźnie operacyjnej i finansowej. Dba o rozwój działalności departamentu. Współpracuje z właścicielami nieruchomości, najemcami i dostawcami usług. Przeprowadza przeglądy przyszłych/obecnych nieruchomości pod względem finansowym. Bierze udział w procesie przygotowania nowych projektów do przejęcia zarządzania (management set-up).

Aleksander Loster jest Starszym Konsultantem w Grupie Rynków Kapitałowych. Ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i Wydział Zarządzania Inwestycjami i Nieruchomościami Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także studia podyplomowe z zakresu „Wycena Nieruchomości" na Politechnice Szczecińskiej oraz studia podyplomowe z zakresu „Property Appraisal & Management" na Sheffield Hallam University. W firmie Cushman & Wakefield pracuje od 2002 r. Jest zaangażowany w doradztwo dla inwestorów związane z transakcjami kupna i sprzedaży nieruchomości (w szczególności na etapie due dilligence).


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA