PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Cushman & Wakefield

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 cze 2011 16:47

Trzech pracowników firmy doradczej Cushman & Wakefield: Anita Rajchelt, Aneta Rogowicz-Gała oraz Aleksander Loster, awansowało na stanowisko Associate.

REKLAMA

Anita Rajchelt dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w styczniu 2000 roku. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując przez 6 lat w dziale zarządzania nieruchomościami C&W jako zarządca nieruchomości. W 2006 roku została starszym zarządcą nieruchomości w firmie King Sturge. W 2007 dołączyła do Grupy Rynków Kapitałowych w Cushman & Wakefield jako Starszy Konsultant. Ukończyła kierunek inwestycji i nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe w zakresie wycen nieruchomości na Politechnice Warszawskiej. Ponadto posiada dyplom magistra wyceny i zarządzania nieruchomościami Uniwersytetu Sheffield Hallam. Jest też licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors.

Aneta Rogowicz-Gała jest zastępcą dyrektora Działu Asset Management firmy Cushman & Wakefield. Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie, podyplomowe studia z zarządzania nieruchomościami oraz posiada dyplom magistra Uniwersytetu Sheffield Hallam. Do firmy Cushman & Wakefield dołączyła w 2004 r. Obecnie wspomaga pracę dyrektora działu zarządzania nieruchomościami w celu zapewnienia długoterminowego i efektywnego funkcjonowania działu na płaszczyźnie operacyjnej i finansowej. Dba o rozwój działalności departamentu. Współpracuje z właścicielami nieruchomości, najemcami i dostawcami usług. Przeprowadza przeglądy przyszłych/obecnych nieruchomości pod względem finansowym. Bierze udział w procesie przygotowania nowych projektów do przejęcia zarządzania (management set-up).

Aleksander Loster jest Starszym Konsultantem w Grupie Rynków Kapitałowych. Ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza i Wydział Zarządzania Inwestycjami i Nieruchomościami Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także studia podyplomowe z zakresu „Wycena Nieruchomości" na Politechnice Szczecińskiej oraz studia podyplomowe z zakresu „Property Appraisal & Management" na Sheffield Hallam University. W firmie Cushman & Wakefield pracuje od 2002 r. Jest zaangażowany w doradztwo dla inwestorów związane z transakcjami kupna i sprzedaży nieruchomości (w szczególności na etapie due dilligence).


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA