PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Cushman & Wakefield

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 cze 2012 14:03

Joanna Sinkiewicz i Marek Skrzydlak z Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych oraz Justyna Wróblewska z Działu Powierzchni Handlowych awansowali na starszych negocjatorów w firmie doradczej Cushman & Wakefield.

REKLAMA

Joanna Sinkiewicz do Cushman & Wakefield dołączyła w 2010 roku. Odpowiada za kontakty i relacje z deweloperami w Warszawie i Polsce Centralnej oraz realizuje projekty dla najemców z różnych branż, od operatorów logistycznych i dystrybutorów, przez sieci sklepów, po firmy produkcyjne. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej (gospodarka nieruchomościami). Doświadczenie zawodowe w sektorze nieruchomości zdobywała m.in. w firmie Pinnacle Poland (obecnie PointPark Properties) oraz w DTZ.

Marek Skrzydlak awansował na starszego negocjatora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych. Posiada 15-letnie doświadczenie zdobyte w działach sprzedaży międzynarodowych banków i firm z sektora FMCG. Do firmy Cushman & Wakefield dołączył w 2006 r. Początkowo pracował w Dziale Powierzchni Handlowych, gdzie odpowiadał m.in. za komercjalizację Galerii Katowickiej i Factory Outlet Center w Krakowie. Szukał także lokalizacji dla instytucji finansowych przy głównych ulicach handlowych w Polsce (m.in. dla Deutsche Bank). Od kwietnia 2010 r. pracuje w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych. Marek jest odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami, a także za wynajem powierzchni magazynowych sieciom handlowym na terenie całego kraju. Doradzał m.in. takim firmom, jak: Auto Partner, S&T Daewoo, Epedal, Fronius, Lear, LBP Manufacturing i Ruch.

Justyna Wróblewska awansowała na stanowisko starszego negocjatora w Dziale Powierzchni Handlowych. Do Cushman & Wakefield dołączyła w marcu 2006 r. Obecnie jest zaangażowana w komercjalizację Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim, Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów oraz galerii Plejada w Sosnowcu. Doradzała m.in. Neinver, Caelum Development, Celtic, Gemini Holdings, St Martins, Deutsche Bank, AIG/Lincoln, Develop Investment, CD Locum czy SWPF Fairway.

Była także odpowiedzialna m.in. za proces komercjalizacji galerii Millenium Hall w Rzeszowie, Galerii Słonecznej w Radomiu, Galerii Wisła w Płocku, Galerii Dębickiej, Galerii Rondo w Bochni oraz Centrów Factory Outlet w Luboniu i Krakowie. Justyna ukończyła dwa kierunki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego (pośrednictwo w obrocie nieruchomościami). Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA