PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Cushman & Wakefield

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 cze 2012 14:03

Joanna Sinkiewicz i Marek Skrzydlak z Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych oraz Justyna Wróblewska z Działu Powierzchni Handlowych awansowali na starszych negocjatorów w firmie doradczej Cushman & Wakefield.

REKLAMA

Joanna Sinkiewicz do Cushman & Wakefield dołączyła w 2010 roku. Odpowiada za kontakty i relacje z deweloperami w Warszawie i Polsce Centralnej oraz realizuje projekty dla najemców z różnych branż, od operatorów logistycznych i dystrybutorów, przez sieci sklepów, po firmy produkcyjne. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej (gospodarka nieruchomościami). Doświadczenie zawodowe w sektorze nieruchomości zdobywała m.in. w firmie Pinnacle Poland (obecnie PointPark Properties) oraz w DTZ.

Marek Skrzydlak awansował na starszego negocjatora w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych. Posiada 15-letnie doświadczenie zdobyte w działach sprzedaży międzynarodowych banków i firm z sektora FMCG. Do firmy Cushman & Wakefield dołączył w 2006 r. Początkowo pracował w Dziale Powierzchni Handlowych, gdzie odpowiadał m.in. za komercjalizację Galerii Katowickiej i Factory Outlet Center w Krakowie. Szukał także lokalizacji dla instytucji finansowych przy głównych ulicach handlowych w Polsce (m.in. dla Deutsche Bank). Od kwietnia 2010 r. pracuje w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych. Marek jest odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami, a także za wynajem powierzchni magazynowych sieciom handlowym na terenie całego kraju. Doradzał m.in. takim firmom, jak: Auto Partner, S&T Daewoo, Epedal, Fronius, Lear, LBP Manufacturing i Ruch.

Justyna Wróblewska awansowała na stanowisko starszego negocjatora w Dziale Powierzchni Handlowych. Do Cushman & Wakefield dołączyła w marcu 2006 r. Obecnie jest zaangażowana w komercjalizację Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim, Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów oraz galerii Plejada w Sosnowcu. Doradzała m.in. Neinver, Caelum Development, Celtic, Gemini Holdings, St Martins, Deutsche Bank, AIG/Lincoln, Develop Investment, CD Locum czy SWPF Fairway.

Była także odpowiedzialna m.in. za proces komercjalizacji galerii Millenium Hall w Rzeszowie, Galerii Słonecznej w Radomiu, Galerii Wisła w Płocku, Galerii Dębickiej, Galerii Rondo w Bochni oraz Centrów Factory Outlet w Luboniu i Krakowie. Justyna ukończyła dwa kierunki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego (pośrednictwo w obrocie nieruchomościami). Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA