PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w DTZ

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 sie 2015 11:18

Sześciu pracowników otrzymało awanse w ramach agencji DTZ.

REKLAMA

Tomasz Żak awansował na stanowisko dyrektora. Tomasz jest kierownikiem ds. kluczowych klientów dla CBRE Global Investors i Union Investment. Odpowiada za nadzór nad bieżącym zarządzaniem wszystkich nieruchomości z obu portfeli, w tym warszawskich Złotych Tarasów. Tomasz wspiera zespół pracujący w Złotych Tarasach, zapewniając doradztwo zarówno strategiczne, jak i w kwestii bieżącego zarządzania i wynajmu. Zanim w 2011 roku Tomasz dołączył do zespołu CBRE Global Investors, przez dwa lata pracował na stanowisku Dyrektora CH Kings Cross Praga w Warszawie. Karierę rozpoczął w dziale finansowania nieruchomości Donaldsons Polska, gdzie odpowiadał za zarządzanie finansami trzech magazynów Prologis oraz jednego należącego do ING Real Estate, a także obiektu handlowego ING RE. Następnie przez cztery lata wykonywał podobny zakres obowiązków w Panattoni Europe jako Kierownik ds. finansowania nieruchomości przy licznych projektach przemysłowych i logistycznych.

Tomasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (tytuł magistra, 2005 r.) oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomości.

Magdalena Gójska awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora w Zespole Wycen. Magdalena pracuje jako rzeczoznawca majątkowy dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. Nadzoruje wyceny przeprowadzane zgodnie ze standardami polskimi, brytyjskimi i międzynarodowymi. Ma 9 lat doświadczenia na polskim rynku nieruchomości. Magdalena odpowiada za przygotowanie wycen wszelkich typów nieruchomości komercyjnych, od biurowców i centrów handlowych po magazyny, a także gruntów inwestycyjnych i osiedli mieszkaniowych. Przeprowadzała wyceny nieruchomości na zlecenie dużych korporacji w Polsce i za granicą, w ramach projektów dotyczących zarówno pojedynczych nieruchomości, jak i portfeli inwestycyjnych klientów instytucjonalnych.

Magdalena jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz ESCP Europe Business School w Berlinie. Obecnie studiuje Wycenę i Zarządzanie Nieruchomościami na Kingston University of London.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA