PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w DTZ

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 sie 2015 11:18

Sześciu pracowników otrzymało awanse w ramach agencji DTZ.

REKLAMA

Tomasz Żak awansował na stanowisko dyrektora. Tomasz jest kierownikiem ds. kluczowych klientów dla CBRE Global Investors i Union Investment. Odpowiada za nadzór nad bieżącym zarządzaniem wszystkich nieruchomości z obu portfeli, w tym warszawskich Złotych Tarasów. Tomasz wspiera zespół pracujący w Złotych Tarasach, zapewniając doradztwo zarówno strategiczne, jak i w kwestii bieżącego zarządzania i wynajmu. Zanim w 2011 roku Tomasz dołączył do zespołu CBRE Global Investors, przez dwa lata pracował na stanowisku Dyrektora CH Kings Cross Praga w Warszawie. Karierę rozpoczął w dziale finansowania nieruchomości Donaldsons Polska, gdzie odpowiadał za zarządzanie finansami trzech magazynów Prologis oraz jednego należącego do ING Real Estate, a także obiektu handlowego ING RE. Następnie przez cztery lata wykonywał podobny zakres obowiązków w Panattoni Europe jako Kierownik ds. finansowania nieruchomości przy licznych projektach przemysłowych i logistycznych.

Tomasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (tytuł magistra, 2005 r.) oraz licencjonowanym zarządcą nieruchomości.

Magdalena Gójska awansowała na stanowisko zastępcy dyrektora w Zespole Wycen. Magdalena pracuje jako rzeczoznawca majątkowy dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. Nadzoruje wyceny przeprowadzane zgodnie ze standardami polskimi, brytyjskimi i międzynarodowymi. Ma 9 lat doświadczenia na polskim rynku nieruchomości. Magdalena odpowiada za przygotowanie wycen wszelkich typów nieruchomości komercyjnych, od biurowców i centrów handlowych po magazyny, a także gruntów inwestycyjnych i osiedli mieszkaniowych. Przeprowadzała wyceny nieruchomości na zlecenie dużych korporacji w Polsce i za granicą, w ramach projektów dotyczących zarówno pojedynczych nieruchomości, jak i portfeli inwestycyjnych klientów instytucjonalnych.

Magdalena jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz ESCP Europe Business School w Berlinie. Obecnie studiuje Wycenę i Zarządzanie Nieruchomościami na Kingston University of London.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA