PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego Savills

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 mar 2017 11:17

Awanse w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego Savills Bartłomiej Krzyżak, Associate Director Savills

Firma doradcza Savills ogłosiła awanse w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego: Bartłomiej Krzyżak otrzymał awans na stanowisko Associate Director, a Michał Stepień na stanowisko Associate.

REKLAMA

Bartłomiej Krzyżak, Associate Director w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego Savills, zajmuje się doradztwem w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości komercyjnych. W 2016 roku był zaangażowany miedzy innymi w takie transakcje, jak: doradztwo przy zakupie Galerii Warmińskiej przez Rockcastle za ok. 150 mln EUR, doradztwo przy zakupie Centrum Handlowego Jantar w imieniu CBRE Global Investors za 92 mln EUR, sprzedaż Metropol Park Błonie za ok. EUR 15 mln w imieniu Metropl Group czy sprzedaży Łódź Business Park w imieniu funduszu Aviva Investors. Zanim dołączył do Savills w 2011 roku pracował w Deutsche Telekom Germany, CBRE i w Cushman & Wakefield. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości, zarządzania i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Bartłomiej posiada tytuł CCIM – Certified Commercial Investment Member.

Michał Stępień, Associate w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego Savills, jest odpowiedzialny przede wszystkim za wsparcie zespołu w rozwoju biznesu oraz marketing w procesach sprzedaży nieruchomości. Do zespołu dołączył w 2015 roku, ale z Savills jest związany od ponad dziesięciu lat. Przez pierwsze trzy lata pracował w Dziale Wyceny Nieruchomości i Doradztwa. W kolejnych latach zdobywał doświadczenie w Dziale Doradztwa Inwestycyjnego oraz w dziale Badań Rynku i Doradztwa. Michał jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego, ukończył studia magisterskie na Wydziale Ekonomii, ze specjalizacją inwestycje i nieruchomości oraz studia podyplomowe z wyceny nieruchomości. Ukończył również cykl szkoleń organizowanych przez Instytut CCIM.

- Zarówno Bartek jak i Michał znacząco przyczynili się do sukcesu naszego zespołu w ubiegłym roku, który zaowocował zdobyciem nagrody Capital Markets Team of the Year, przyznawanego przez Construction and Investment Journal (CiJ). Życzę im dalszych sukcesów zawodowych i wielu zakończonych transakcji również w tym roku - mówi Michał Ćwikliński, dyrektor zarządzający, szef Działu Doradztwa Inwestycyjnego w Savills.      

Dział Doradztwa Inwestycyjnego Savills z sukcesem dostarcza inwestorom niezależne usługi doradcze oraz opracowuje i wdraża strategie inwestycyjne w zakresie sprzedaży, zakupu oraz finansowania nieruchomości handlowych, biurowych i przemysłowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA