PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w dziale doradztwa inwestycyjnego Savills Polska

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 lut 2014 18:28

Awanse w dziale doradztwa inwestycyjnego Savills Polska

Savills awansował trzy osoby w dziale doradztwa inwestycyjnego w Warszawie: Marcin Purgal otrzymał awans na stanowisko associate, Bartłomiej Krzyżak został starszym konsultantem, Paweł Partyka awansował na stanowisko konsultanta.

REKLAMA

Marcin Purgal, jako associate w dziele doradztwa inwestycyjnego, odpowiada za doradztwo przy transakcjach zakupu i sprzedaży wszystkich kategorii nieruchomości komercyjnych oraz za rozwój działu. Marcin Prugal dołączył so Savills w 2005 roku i posiada ponad 9-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Uczestniczył w wielu transakcjach sprzedaży i akwizycji nieruchomości, doradzając takim funduszom inwestycyjnym jak np. DEKA, Commerzreal, Laxey Partners, Invesco, PZU AM i IVG. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i ukończył studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW).

Bartłomiej Krzyżak, jako starszy konsultant w tym samym dziale, koncentruje się na doradztwie przy transakcjach zakupu i sprzedaży oraz pozyskiwaniu nowych projektów. Dołączył do zespołu inwestycyjnego Savills w 2010 roku i od tego czasu nabył szerokie doświadczenie w zakupie i sprzedaży nieruchomości, ostatnio pośrednicząc w sprzedaży Manhattan Business & Distribution Centre po stronie firmy Heitman. Posiada licencję pośrednika nieruchomości i zarządcy nieruchomości. Ukończył studia magisterskie w zakresie nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest w trakcie uzyskiwania licencji Dyplomowanego Specjalisty Inwestycji Komercyjnych (CCIM).

Paweł Partyka
, jako konsultant w dziale doradztwa inwestycyjnego, będzie odpowiadał za wyszukiwanie nieruchomości inwestycyjnych do sprzedaży/zakupu oraz obsługę klientów działu. Zanim dołączył do Savills w lutym 2013 roku, pracował w Departamencie Finansowania Nieruchomości Komercyjnych Deutsche Banku. Paweł ukończył studia licencjackie z zakresu finansów przedsiębiorstwa oraz nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a tytuł magistra zdobył w Tilburg University w Holandii na kierunku finanse.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA