PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w dziale doradztwa inwestycyjnego Savills Polska

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 lut 2014 18:28

Awanse w dziale doradztwa inwestycyjnego Savills Polska

Savills awansował trzy osoby w dziale doradztwa inwestycyjnego w Warszawie: Marcin Purgal otrzymał awans na stanowisko associate, Bartłomiej Krzyżak został starszym konsultantem, Paweł Partyka awansował na stanowisko konsultanta.

REKLAMA

Marcin Purgal, jako associate w dziele doradztwa inwestycyjnego, odpowiada za doradztwo przy transakcjach zakupu i sprzedaży wszystkich kategorii nieruchomości komercyjnych oraz za rozwój działu. Marcin Prugal dołączył so Savills w 2005 roku i posiada ponad 9-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Uczestniczył w wielu transakcjach sprzedaży i akwizycji nieruchomości, doradzając takim funduszom inwestycyjnym jak np. DEKA, Commerzreal, Laxey Partners, Invesco, PZU AM i IVG. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i ukończył studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW).

Bartłomiej Krzyżak, jako starszy konsultant w tym samym dziale, koncentruje się na doradztwie przy transakcjach zakupu i sprzedaży oraz pozyskiwaniu nowych projektów. Dołączył do zespołu inwestycyjnego Savills w 2010 roku i od tego czasu nabył szerokie doświadczenie w zakupie i sprzedaży nieruchomości, ostatnio pośrednicząc w sprzedaży Manhattan Business & Distribution Centre po stronie firmy Heitman. Posiada licencję pośrednika nieruchomości i zarządcy nieruchomości. Ukończył studia magisterskie w zakresie nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studia magisterskie na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest w trakcie uzyskiwania licencji Dyplomowanego Specjalisty Inwestycji Komercyjnych (CCIM).

Paweł Partyka
, jako konsultant w dziale doradztwa inwestycyjnego, będzie odpowiadał za wyszukiwanie nieruchomości inwestycyjnych do sprzedaży/zakupu oraz obsługę klientów działu. Zanim dołączył do Savills w lutym 2013 roku, pracował w Departamencie Finansowania Nieruchomości Komercyjnych Deutsche Banku. Paweł ukończył studia licencjackie z zakresu finansów przedsiębiorstwa oraz nieruchomości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a tytuł magistra zdobył w Tilburg University w Holandii na kierunku finanse.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA