PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w dziale powierzchni biurowych Savills

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lut 2015 11:59

Awanse w dziale powierzchni biurowych Savills

Savills awansował trzy osoby w Dziale Powierzchni Biurowych: Jarosław Pilch otrzymał awans na stanowisko Associate, Piotr Skuza awansował na stanowisko Regional Manager, a Dominik Reszetko został konsultantem.

REKLAMA

Jarosław Pilch, jako Associate w Zespole Reprezentacji Wynajmującego w biurze w Warszawie, jest odpowiedzialny za obsługę wynajmującego oraz przygotowywanie i implementację strategii marketingowej i wynajmu. Jarosław zajmuje się komercjalizacją takich projektów biurowych, jak: Warsaw Trade Tower, West Point 120 i Mokotów Plaza. Jarosław posiada ponad 15 lat doświadczenia w branży nieruchomości. Zanim dołączył do Savills w 2012 roku, przez 13 lat pracował w dziale sprzedaży firmy Regus Business Centre.

Piotr Skuza, jako Regional Manager w Zespole Reprezentacji Wynajmującego w biurze w Poznaniu, odpowiada za pomoc deweloperom i właścicielom budynków biurowych w wynajmie wolnych powierzchni oraz wspiera lokalnych najemców w poszukiwaniach nowej siedziby lub w renegocjacjach istniejących umów najmu. Obecnie Piotr Zajmuje się komercjalizacją Malta House, budynku biurowego w Poznaniu o łącznej powierzchni wynoszącej 14 700 mkw. Piotr ma kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do Savills w 2012 roku, przez dwa lata pracował w poznańskim oddziale Ober Haus jako doradca ds. nieruchomości komercyjnych, gdzie zajmował się transakcjami sprzedaży gruntów inwestycyjnych oraz wynajmem powierzchni biurowych i handlowych.

Dominik Reszetko, jako konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy w biurze w Warszawie, zajmuje się wparciem operacyjnym działu, negocjacją i renegocjacją umów najmu oraz wyszukiwaniem i identyfikowaniem nowych możliwości biznesowych. Zanim dołączył do Savills w 2013 roku, zdobywał doświadczenie w firmach świadczących usługi consultingowe, m.in. w dziale audytu PwC oraz dziale strategicznych usług biznesowych IBM. Dominik jest absolwentem studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Rachunkowość, oraz na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania. Ukończył także anglojęzyczne studia magisterskie na kierunku International Business oraz studia magisterskie z zakresu Finansów i Rachunkowości w Szkole Głównej Handlowej.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA