PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w dziale powierzchni biurowych Savills Polska

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lut 2014 10:57

Awanse w dziale powierzchni biurowych Savills Polska

Savills awansował trzy osoby w dziale powierzchni biurowych w Warszawie. Sebastian Świstak otrzymał awans na stanowisko associate, Dariusz Karwański awansował na stanowisko associate, natomiast Agnieszka Węgrzyńska została negocjatorem.

REKLAMA

Sebastian Świstak, jako associate w zespole reprezentacji wynajmującego, odpowiadał będzie za wynajem powierzchni i renegocjacje umów najmu w przypisanych projektach biurowych. Do jego obowiązków należą ponadto przygotowanie i implementacja strategii marketingowej oraz wynajmu.
Sebastian Świstak posiada 7-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do Savills we wrześniu 2011 roku, zdobywał doświadczenie zarówno w agencji doradczej, jak i po stronie dewelopera. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Ekonomia oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania na tej samej uczelni. Obecnie jest w trakcie uzyskiwania licencji Dyplomowanego Specjalisty Inwestycji Komercyjnych (CCIM).

Dariusz Karwański jako associate w zespole reprezentacji wynajmującego, zajmuje się obsługą wynajmujących oraz doradza najemcom w poszukiwaniu powierzchni biurowych. Posiada szeroką wiedzę z zakresu najmu i sprzedaży biur w Warszawie, popartą 8-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. W transakcjach najmu reprezentował zarówno wynajmujących, jak i najemców; międzynarodowe firmy oraz instytucje publiczne. Ukończył studia magisterskie w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej.

Agnieszka Węgrzyńska jako negocjator w zespole reprezentacji wynajmującego, odpowiada z ramienia deweloperów i funduszy inwestycyjnych za realizowanie strategii wynajmu powierzchni biurowych w takich budynkach, jak: Marynarska 12, Wiśniowy Business Park oraz Poleczki Business Park. Agnieszka dołączyła do zespołu Savills w 2010 roku, aby wspierać dział operacyjnie i zarządzać bazami danych. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia oraz studia podyplomowe z zakresu Wyceny Nieruchomości i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW).


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA