PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w dziale powierzchni biurowych Savills Polska

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 lut 2014 10:57

Awanse w dziale powierzchni biurowych Savills Polska

Savills awansował trzy osoby w dziale powierzchni biurowych w Warszawie. Sebastian Świstak otrzymał awans na stanowisko associate, Dariusz Karwański awansował na stanowisko associate, natomiast Agnieszka Węgrzyńska została negocjatorem.

REKLAMA

Sebastian Świstak, jako associate w zespole reprezentacji wynajmującego, odpowiadał będzie za wynajem powierzchni i renegocjacje umów najmu w przypisanych projektach biurowych. Do jego obowiązków należą ponadto przygotowanie i implementacja strategii marketingowej oraz wynajmu.
Sebastian Świstak posiada 7-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Zanim dołączył do Savills we wrześniu 2011 roku, zdobywał doświadczenie zarówno w agencji doradczej, jak i po stronie dewelopera. Ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Ekonomia oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania na tej samej uczelni. Obecnie jest w trakcie uzyskiwania licencji Dyplomowanego Specjalisty Inwestycji Komercyjnych (CCIM).

Dariusz Karwański jako associate w zespole reprezentacji wynajmującego, zajmuje się obsługą wynajmujących oraz doradza najemcom w poszukiwaniu powierzchni biurowych. Posiada szeroką wiedzę z zakresu najmu i sprzedaży biur w Warszawie, popartą 8-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych. W transakcjach najmu reprezentował zarówno wynajmujących, jak i najemców; międzynarodowe firmy oraz instytucje publiczne. Ukończył studia magisterskie w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej.

Agnieszka Węgrzyńska jako negocjator w zespole reprezentacji wynajmującego, odpowiada z ramienia deweloperów i funduszy inwestycyjnych za realizowanie strategii wynajmu powierzchni biurowych w takich budynkach, jak: Marynarska 12, Wiśniowy Business Park oraz Poleczki Business Park. Agnieszka dołączyła do zespołu Savills w 2010 roku, aby wspierać dział operacyjnie i zarządzać bazami danych. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Ekonomia oraz studia podyplomowe z zakresu Wyceny Nieruchomości i Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA