PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w firmie Cushman & Wakefield

  • Autor: propertynews.pl
  • 29 kwi 2015 10:18

Awanse w firmie Cushman & Wakefield

Pięć osób otrzymało awans na stanowisko Associate / Associate Director w firmie doradczej Cushman & Wakefield. Od kwietnia br. tym tytułem posługują się: Joanna Blumert, Tomasz Górski, Soren Rodian Olsen, Przemysław Wasiluk i Alicja Zajler.

REKLAMA

Joanna Blumert otrzymała tytuł Associate. Zajmuje stanowisko Managera ds. Rozwoju Biznesu w dziale powierzchni biurowych firmy Cushman & Wakefield, gdzie specjalizuje się w usługach reprezentacji najemców w procesie poszukiwania powierzchni biurowej. Pracowała dla wielu korporacyjnych i lokalnych klientów – m.in. KGHM, Aviva, Mary Kay, Kimberly-Clark. Od kiedy dołączyła do C&W w 2008 roku, przeprowadziła transakcje o łącznym wolumenie ponad 50 000 metrów kwadratowych Posiada również szerokie doświadczenie we współpracy z deweloperami, dla których jest wsparciem w procesie komercjalizacji. Joanna jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim.

Tomasz Górski jest Starszym Negocjatorem w dziale powierzchni handlowych firmy Cushman & Wakefield. Zajmuje się komercjalizacją w takich galeriach handlowych jak: Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, Galeria Ostrovia w Ostrowie Wlkp., Europa Centralna w Gliwicach, Atrium Felicity w Lublinie, Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim i marcredo Center w Zawierciu. Tomasz zaangażowany jest również w rekomercjalizację Agory w Bytomiu i Plejady w Sosnowcu. Pracuje także przy projekcie rozbudowy IKEA we Wrocławiu i Forum Bemowo w Warszawie. W C&W pracuje prawie 11 lat. Ostatnio dołączył do grona członków Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (Royal Institution of Charted Surveyors). Ukończył prawo na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego.

Soren Rodian Olsen jest dyrektorem sekcji ds. inwestycji biurowych i magazynowych w dziale Rynków Kapitałowych firmy Cushman & Wakefield, gdzie odpowiada za doradztwo na rzecz inwestorów. W branży nieruchomości komercyjnych pracuje już 20 lat. Doświadczenie zdobywał m.in. w takich firmach jak Aberdeen Asset Management, Commerzbank Group i HVB Group (obecnie UniCredit). Posiada tytuł MRICS (Member of the Royal Institution of Chartered Surveyors). Jest absolwentem Szkoły Biznesu w Kopenhadze i Uniwersytetu w Westminster.

Przemysław Wasiluk otrzymał tytuł Associate Director. Jest Managerem ds. Portfela Nieruchomości Handlowych w dziale zarządzania nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield, a wcześniej był Managerem ds. Technicznych. Ma 9-letnie doświadczenie w branży nieruchomości biurowych i handlowych. Odpowiedzialny jest za koordynację portfela nieruchomości handlowych jednego z klientów C&W oraz technicznego zarządzania budynków. Współrealizował projekty dla takich firm jak: elbfonds Development, Tristan Capital Partners, Invesco czy Skanska. Ukończył Politechnikę Warszawską na kierunku Zarzadzanie Nieruchomościami.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA