PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w firmie Prologis

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 sie 2014 11:40

Awanse w firmie Prologis

Prologis, Inc., deweloper i właściciel nieruchomości dystrybucyjnych, poinformował o awansach czterech pracowników z regionu Europy Środkowej i Wschodniej.

REKLAMA

Stanowisko Head of Property Management na Polskę zajęła Renata Michalczyk. W Prologis pracuje od 2010 roku. Jest doświadczonym zarządcą nieruchomości z ponad pięcioletnim stażem pracy w AIG/Lincoln, gdzie odpowiadała za budynki magazynowe zlokalizowane w Warszawie i na Śląsku. Ukończyła studia wyższe  na Wydziale Ekonomii Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz na Wydziale Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej. Ma również dyplom warszawskiej Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w dziedzinie zarządzania nieruchomościami.

Dyrektorem w nowoutworzonym dziale  Land & Development został Michał Ptaszyński.  Wspólnie z zespołem zarządzanym przez Ewę Zawadzką, Vice President i Head of Land & Development, odpowiadać będzie za zakup gruntów pod nowe inwestycje oraz pozyskiwanie i inicjowanie nowych inwestycji firmy. Związany z Prologis od 2011 roku. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w Agencji Rozwoju Pomorza i gdańskiej firmie deweloperskiej Torus. Jest absolwentem wydziału Geodezji i Gospodarki Akademii Rolniczo - Technicznej w Olsztynie i ma licencję zawodową w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz certyfikat CCIM (Certified Commercial Investment Member).

- Awanse to naturalna konsekwencja rozwoju firmy i pracowników - powiedział Ben Bannatyne, Managing Director & Regional Head CEE w Prologis. - Cieszymy się, że nasza firma ma zaangażowany i kompetentny zespół, który swoim doświadczeniem i ekspercką wiedzą wspiera także naszych klientów - dodaje Bannatyne.

Martin Polák objął stanowisko Senior Vice President & Country Manager w Czechach i na Słowacji. Martin Polák pracuje w Prologis od 2008 r. Odpowiada za wszystkie działania Prologis w zakresie budowy i wynajmu na rynku czeskim i słowackim, a także za działy zarządzania projektami, zarządzania nieruchomościami oraz finansowy. Przed związaniem się z Prologis pracował w Grupie IPEC, zajmując stanowisko dyrektora ds. obiektów logistycznych i przemysłowych. Martin Polák ukończył studia na Politechnice Słowackiej w Bratysławie z dyplomem w dziedzinie ekonomii i zarządzania w branży budowlanej.

Michala Vrba został nominowany na stanowisko Director of Project Management w Czechach i na Słowacji, który odpowiada za rozbudowę nieruchomości i oddawanie do użytku wszystkich nowych budynków - w tym licznych obiektów typu BTS realizowanych pod klucz w Czechach i na Słowacji. Michal Vrba ukończył Politechnikę Czeską w Pradze z dyplomem w dziedzinie biznesu i zarządzania w budownictwie lądowym.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA