PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Grupie Hotelowej Orbis

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 lis 2012 13:43

Awanse w Grupie Hotelowej Orbis

Trzech pracowników awansowało na wyższe stanowiska w Grupie Orbis. Tomasz Zubek został kierownikiem ds. sprzedaży franczyzy, Michał Bienias - dyrektorem ds. sprzedaży w Novotel Warszawa Centrum, a Wojciech Wiklański - kierownikiem zarządzania przychodami hoteli marek ibis, ibis Styles i ibis budget.

REKLAMA

Tomasz Zubek w latach 2002 - 2007 pełnił obowiązki kierownika ds. kluczowych klientów w Grupie Hotelowej Orbis. W kolejnych latach pracował w strukturach hoteli Holiday Inn Warszawa Józefów i Radisson Blu Centrum w Warszawie. Po pięciu latach przerwy, w pierwszym kwartale 2012 roku, Zubek powrócił do Grupy Hotelowej Orbis, awansując na stanowisko kierownika ds. sprzedaży franczyzy.

Michał Bienias rozpoczął pracę w Grupie Hotelowej Orbis w 2010 roku od stanowiska Regional Key Account Managera w Krakowie. Przez prawie dwa lata odpowiedzialny był za rozwój sprzedaży w segmencie korporacyjnym oraz Mice na terenie południowej Polski, by później objąć stanowisko National Key Account Managera w centralnym biurze sprzedaży w Warszawie. Łącząc nowe obowiązki z rozpoczętym w Accor Hungary Academy programem studiów Talent Development Program, odpowiedzialny był za zarządzanie sprzedażą oraz współpracą z największymi przedstawicielami branż IT, Consulting oraz FMCG w Polsce. Po siedmiu miesiącach we wrześniu br. Michał Bienias objął stanowisko dyrektora ds. sprzedaży w hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Również we wrześniu br. do zespołu odpowiedzialnego za revenue management dołączył Wojciech Wiklański jako kierownik zarządzania przychodami hoteli marek ibis, ibis Styles i ibis budget. W Grupie Hotelowej Orbis rozpoczął swoją karierę w roku 1990 od stanowiska recepcjonisty w hotelu Orbis Cracovia, gdzie do 2008 roku obejmował kolejne, coraz wyższe stanowiska. W 2011 roku ukończył program studiów Top Talent i został kierownikiem ds. zarządzania przychodami w hotelu Novotel Kraków Centrum.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza blisko 60 obiektami w 25 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje 10,5 tysiąca pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels i Holiday Inn w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA