PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Grupie Hotelowej Orbis

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 lis 2012 13:43

Awanse w Grupie Hotelowej Orbis

Trzech pracowników awansowało na wyższe stanowiska w Grupie Orbis. Tomasz Zubek został kierownikiem ds. sprzedaży franczyzy, Michał Bienias - dyrektorem ds. sprzedaży w Novotel Warszawa Centrum, a Wojciech Wiklański - kierownikiem zarządzania przychodami hoteli marek ibis, ibis Styles i ibis budget.

REKLAMA

Tomasz Zubek w latach 2002 - 2007 pełnił obowiązki kierownika ds. kluczowych klientów w Grupie Hotelowej Orbis. W kolejnych latach pracował w strukturach hoteli Holiday Inn Warszawa Józefów i Radisson Blu Centrum w Warszawie. Po pięciu latach przerwy, w pierwszym kwartale 2012 roku, Zubek powrócił do Grupy Hotelowej Orbis, awansując na stanowisko kierownika ds. sprzedaży franczyzy.

Michał Bienias rozpoczął pracę w Grupie Hotelowej Orbis w 2010 roku od stanowiska Regional Key Account Managera w Krakowie. Przez prawie dwa lata odpowiedzialny był za rozwój sprzedaży w segmencie korporacyjnym oraz Mice na terenie południowej Polski, by później objąć stanowisko National Key Account Managera w centralnym biurze sprzedaży w Warszawie. Łącząc nowe obowiązki z rozpoczętym w Accor Hungary Academy programem studiów Talent Development Program, odpowiedzialny był za zarządzanie sprzedażą oraz współpracą z największymi przedstawicielami branż IT, Consulting oraz FMCG w Polsce. Po siedmiu miesiącach we wrześniu br. Michał Bienias objął stanowisko dyrektora ds. sprzedaży w hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Również we wrześniu br. do zespołu odpowiedzialnego za revenue management dołączył Wojciech Wiklański jako kierownik zarządzania przychodami hoteli marek ibis, ibis Styles i ibis budget. W Grupie Hotelowej Orbis rozpoczął swoją karierę w roku 1990 od stanowiska recepcjonisty w hotelu Orbis Cracovia, gdzie do 2008 roku obejmował kolejne, coraz wyższe stanowiska. W 2011 roku ukończył program studiów Top Talent i został kierownikiem ds. zarządzania przychodami w hotelu Novotel Kraków Centrum.

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce. Zarządza blisko 60 obiektami w 25 miastach w Polsce i 2 hotelami na Litwie. Oferuje 10,5 tysiąca pokoi. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels i Holiday Inn w Warszawie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA