PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Knight Frank

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 lip 2015 11:57

Awanse w Knight Frank Od lewej: Justyna Ochnik-Kalinowska, Grzegorz Chmielak i Hamish Potts

Do grona partnerów w polskim zespole Knight Frank dołączył Grzegorz Chmielak, dyrektor Działu Wycen. Ponadto dwie osoby awansowały na stanowisko Associate Director: Justyna Ochnik-Kalinowska w Dziale Wycen oraz Hamish Potts w Dziale Reprezentacji Najemcy.

REKLAMA

W Dziale Reprezentacji Właściciela cztery osoby awansowały na stanowisko starszego negocjatora: Marta Mądry (oddział we Wrocławiu), Karol Grejbus (Warszawa), Maciej Skubiszewski (Warszawa), Szymon Więcek (Poznań).

Grzegorz Chmielak posiada ponad 18-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Od 2011 roku kieruje Działem Wycen Nieruchomości w Knight Frank w Polsce. Wcześniej zdobył doświadczenie w bankach oraz w firmach doradczych na rynku polskim, czeskim oraz słowackim. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych na Sheffield Hallam University (opracowywanie wycen i zarządzanie nieruchomościami). Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego nr 3064. Jest członkiem Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS). Posiada certyfikat CIS HypZert (MLV), REV. Uzyskał ponadto tytuł MBA w ramach wspólnego programu studiów Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu i National Louis University.

Justyna Ochnik-Kalinowska jest absolwentką Wydziału Inżynierii Budowlanej i Sanitarnej Politechniki Lubelskiej oraz studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej z zakresu szacowania nieruchomości. Jest dyplomowanym rzeczoznawcą majątkowym (licencja nr 4096). W Knight Frank pracuje od 2001 roku. Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w zakresie szacowania nieruchomości oraz badań due diligence. Przez ostatnie lata zajmowała się koordynacją wycen portfeli nieruchomości komercyjnych, jak i mieszkaniowych, zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Hamish Potts to absolwent Metropolitan University of Leeds. W 2008 roku dołączył do polskiego zespołu Knight Frank. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu zarówno deweloperów, właścicieli, jak i najemców podczas negocjacji umów najmu. Jest odpowiedzialny za kontakty z globalnymi klientami grupy Knight Frank. Doradzał m.in. takim firmom jak Nokia, Moneygram, Siemens Enterprise Communications, Moet Hennessy, ConocoPhillips, Waters, McCormick, Łaszczuk & Wspólnicy, Spengler Fox (Grafton Group), ACE European Group, Travelport, Aspentech, LDS, Haldon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA