PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w polskim biurze CBRE

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 maj 2014 16:30

Awanse w polskim biurze CBRE

19. maja br. CBRE, firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, poinformowało o awansach polskiej kadry kierowniczej.

REKLAMA

Daniel Bienias awansował na stanowisko starszego dyrektora w dziale powierzchni biurowych CBRE w zespole Reprezentacji Najemcy. Daniel Bienias dołączył do CBRE cztery lata temu i od tamtej pory intensywnie rozwijał sekcję Reprezentacji Najemcy, w efekcie czego dziś nadzoruje pracę 23. konsultantów. Z rynkiem nieruchomości związany jest od ponad czternastu lat, specjalizuje się w renegocjacjach umów, konsolidacji portfeli nieruchomości, opracowywaniu strategii dla nieruchomości Klienta oraz projektach przygotowanych specjalnie pod kątem potrzeb sektora BPO. Zanim dołączył do zespołu CBRE, pracował w Mahler Property Services jako manager ds. marketingu i wynajmu. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Marketing i Zarządzanie, ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej z zakresu wyceny nieruchomości, oraz studia podyplomowe z zakresu budownictwa i nieruchomości na Sheffield Hallam University. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz licencję CCIM (Certified Commercial Investment Member).

Łukasz Kałędkiewicz awansował na stanowisko starszego dyrektora w dziale powierzchni biurowych CBRE, w którym obecnie koordynuje pracę 23. agentów nieruchomości. Łukasz Kałędkiewicz dołączył do CBRE w 2010 roku, po odejściu z firmy DTZ. Odpowiada przede wszystkim za doradztwo w zakresie strategii marketingowych dla właścicieli obiektów oraz prowadzenie negocjacji w imieniu klientów. Z branżą nieruchomości związany od ponad 12. lat. Pracując dla wielu lokalnych i międzynarodowych firm, zdobył imponujące doświadczenie i szeroką wiedzę na temat rynku. Ma doświadczenie w wynajmie i sprzedaży inwestycji, zarządzaniu działem powierzchni biurowych w agencji nieruchomości, reprezentacji właścicieli i najemców. Jest absolwentem kierunku Inżynieria Środowiska na Politechnice Warszawskiej.

Mikołaj Martynuska awansował na stanowisko starszego dyrektora w dziale doradztwa deweloperskiego CBRE. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Zaczynał pracę w CBRE jako starszy konsultant w zespole specjalistów ds. rynków Europy Środkowo-Wschodniej w Madrycie w Hiszpanii. W 2006 roku awansował na stanowisko dyrektora działu nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. W 2009 roku utworzył dział doradztwa deweloperskiego i od tamtej pory specjalizuje się w pozyskiwaniu i sprzedaży terenów pod inwestycje o różnym przeznaczeniu, oferując jednocześnie kompleksowe analizy, raporty i studia wykonalności inwestycji. Mikołaj jest absolwentem Krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz podyplomowych studiów z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego na Uniwersytecie w Reading. Jest członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

  • 1
  • 2

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA