PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w polskim biurze CBRE

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 maj 2014 16:30

Awanse w polskim biurze CBRE

19. maja br. CBRE, firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, poinformowało o awansach polskiej kadry kierowniczej.

REKLAMA

Daniel Bienias awansował na stanowisko starszego dyrektora w dziale powierzchni biurowych CBRE w zespole Reprezentacji Najemcy. Daniel Bienias dołączył do CBRE cztery lata temu i od tamtej pory intensywnie rozwijał sekcję Reprezentacji Najemcy, w efekcie czego dziś nadzoruje pracę 23. konsultantów. Z rynkiem nieruchomości związany jest od ponad czternastu lat, specjalizuje się w renegocjacjach umów, konsolidacji portfeli nieruchomości, opracowywaniu strategii dla nieruchomości Klienta oraz projektach przygotowanych specjalnie pod kątem potrzeb sektora BPO. Zanim dołączył do zespołu CBRE, pracował w Mahler Property Services jako manager ds. marketingu i wynajmu. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Marketing i Zarządzanie, ukończył studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej z zakresu wyceny nieruchomości, oraz studia podyplomowe z zakresu budownictwa i nieruchomości na Sheffield Hallam University. Posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz licencję CCIM (Certified Commercial Investment Member).

Łukasz Kałędkiewicz awansował na stanowisko starszego dyrektora w dziale powierzchni biurowych CBRE, w którym obecnie koordynuje pracę 23. agentów nieruchomości. Łukasz Kałędkiewicz dołączył do CBRE w 2010 roku, po odejściu z firmy DTZ. Odpowiada przede wszystkim za doradztwo w zakresie strategii marketingowych dla właścicieli obiektów oraz prowadzenie negocjacji w imieniu klientów. Z branżą nieruchomości związany od ponad 12. lat. Pracując dla wielu lokalnych i międzynarodowych firm, zdobył imponujące doświadczenie i szeroką wiedzę na temat rynku. Ma doświadczenie w wynajmie i sprzedaży inwestycji, zarządzaniu działem powierzchni biurowych w agencji nieruchomości, reprezentacji właścicieli i najemców. Jest absolwentem kierunku Inżynieria Środowiska na Politechnice Warszawskiej.

Mikołaj Martynuska awansował na stanowisko starszego dyrektora w dziale doradztwa deweloperskiego CBRE. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Zaczynał pracę w CBRE jako starszy konsultant w zespole specjalistów ds. rynków Europy Środkowo-Wschodniej w Madrycie w Hiszpanii. W 2006 roku awansował na stanowisko dyrektora działu nieruchomości mieszkaniowych w Polsce. W 2009 roku utworzył dział doradztwa deweloperskiego i od tamtej pory specjalizuje się w pozyskiwaniu i sprzedaży terenów pod inwestycje o różnym przeznaczeniu, oferując jednocześnie kompleksowe analizy, raporty i studia wykonalności inwestycji. Mikołaj jest absolwentem Krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego oraz podyplomowych studiów z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego na Uniwersytecie w Reading. Jest członkiem RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors).

  • 1
  • 2

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA