PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w polskim biurze DTZ

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 wrz 2014 08:09

Awanse w polskim biurze DTZ

Firma DTZ poinformowała o awansach w strukturach firmy w Polsce.

REKLAMA

Monika Masalska otrzymała awans na stanowisko dyrektora Centrum Usług Wspólnych w ramach zespołu Zarządzania Nieruchomościami. Posiada ponad 11 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. W ramach swoich ostatnich osiągnięć, Monika wdrożyła Centrum Usług Wspólnych świadcząc usługi na rzecz klientów korporacyjnych w zakresie obsługi finansowej oraz Facility Management. Wdrożenie Centrum Usług umożliwia na dalszą standaryzację procesów oraz gwarantuje utrzymanie wysokiej jakości produktów dostarczanych do klientów. Przed dołączeniem do DTZ, Monika zdobywała doświadczenie zawodowe w zakresie finansów i audytu w PwC. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz jest członkiem ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

Grzegorz Dyląg awansował na stanowisko zastępcy dyrektora (associate director) w Zespole Zarządzania Nieruchomościami. Grzegorz dołączył do DTZ w 2007 roku i świadczy usługi maksymalizowania wartości nieruchomości, raportowania do klienta oraz nadzór nad przestrzeganiem ustalonych procedur i standardów, jak również koordynowanie innych linii biznesowych, które świadczą usługi kluczowym klientom DTZ. Grzegorz współpracował z takimi firmami jak m.in. BPH TFI, Valad Europe, Pramerica, TREI RE, ING. Przed dołączeniem do DTZ pracował w DHL Excel Supply Chain gdzie był odpowiedzialny za kontakt z kluczowymi klientami DHL. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na wydziale ekonomicznym oraz podyplomowych studiów z zakresu z zarządzania nieruchomościami. Grzegorz posiada licencje zarządcy nieruchomości.

Katarzyna Lipka uzyskała awans na stanowisko dyrektorskie typu zastępca dyrektora (associate director) w zespole Doradztwa i Analiz Rynkowych. Katarzyna jest odpowiedzialna za badania rynkowe z zakresu sektora nieruchomości biurowych, jak również doradztwo strategiczne dla deweloperów, właścicieli oraz użytkowników nieruchomości. Od ośmiu lat pracuje w Zespole Doradztwa i Analiz Rynkowych DTZ. W tym czasie była odpowiedzialna za przygotowanie licznych koncepcji najlepszego zagospodarowania nieruchomości, analiz opłacalności oraz raportów przedstawiających opinie i rekomendacje odnośnie projektów biurowych i wielofunkcyjnych. Katarzyna jest również zaangażowana w pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój kompleksowych usług doradczych dla użytkowników nieruchomości (Occupier Consulting). Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość oraz podyplomowych studiów z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA