PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w polskim oddziale DTZ

  • Autor: DTZ
  • 08 wrz 2011 09:11

Ośmioro pracowników polskiego oddziału DTZ otrzymało awanse. Dwóch pracowników awansowało na stanowisko Director, trzech na stanowisko Associate Director oraz trzech na stanowisko Senior Surveyor.

REKLAMA

Małgorzata Głowicka awansowała na stanowisko Director w Financial Shared Services. Do jej obowiązków należy zarządzanie zespołem świadczącym usługi finansowe dla Property Management, w tym usługi księgowości korporacyjnej oraz dbałość o jakość dostarczanych usług finansowych skrojonych na potrzeby klienta. Małgorzata jest odpowiedzialna za wyniki finansowe działu Property Management.

Grzegorz Jamroziak objął stanowisko Director w zespole Property Management. Z branżą nieruchomości związany od 2003 roku. W DTZ pracuje od 2006 roku. W chwili obecnej jest szefem zespołu zarządzającego 8 nieruchomościami o powierzchni najmu przekraczającej 200 tysięcy metrów kwadratowych. Odpowiedzialny jest również za rekomercjalizację ponad połowy tej powierzchni.

Ewa Bocian awansowała na stanowisko Assiociate Director w zespole Retail. Jest odpowiedzialna za wspieranie Zespołu w pozyskiwaniu nowych klientów, doradztwo w zakresie strategii wynajmu zarówno w istniejących projektach centrów handlowych, jak i nowych obiektach. Ewa zarządza zespołem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni handlowych.

Andrew Frizell awansował na stanowisko Assiociate Director w zespole Project & Building Consultancy. Andrew jest odpowiedzialny za opiekę nad klientami, tworzenie nowych możliwości współpracy, a także za zarządzanie Zespołem Project & Building Consultancy w Polsce.

Bence Vecsey objął stanowisko Associate Director w zespole Investment. Do jego kluczowych obowiązków należy między innymi definiowanie i wdrażanie strategii biznesowych pozwalających na maksymalizowanie zysku pochodzącego z nieruchomości należących do klientów DTZ.

Adam Konieczny awansował na stanowisko Senior Surveyor w zespole Hospitality. Adam jest odpowiedzialny za przygotowywanie raportów i studiów wykonalności dla nowych projektów hotelowych oraz za wybór operatora hotelowego. Doradza również przy transakcjach inwestycyjnych na rynku hotelowym.

Robert Kubiak objął stanowisko Senior Surveyor w zespole Financial Shared Services. Do jego kluczowych obowiązków należy optymalizacja procesów i procedur, wdrażanie oraz audyt zoptymalizowanych procesów i procedur, a także rozwój programów informatycznych.

Katarzyna Lipka objęła stanowisko Senior Surveyor w Zespole Consulting & Research. Katarzyna jako Senior Surveyor zajmuje się analizą rynku powierzchni biurowych w Polsce, doradztwem dla deweloperów w zakresie najlepszego zagospodarowania zabudowanych lub niezabudowanych nieruchomości zlokalizowanych w różnych częściach Polski i opiniowaniem projektów biurowych. Do jej obowiązków należy również strategiczne doradztwo dla użytkowników nieruchomości w zakresie optymalizacji portfela, wyboru lokalizacji, zbycia nadwyżek powierzchni lub nieruchomości.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA