PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Savills

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 mar 2017 15:27

Awanse w Savills Jakub Parys

Agnieszka Węgrzyńska oraz Jakub Parys zostali awansowani na stanowiska starszego konsultanta w firmie Savills.

REKLAMA

Agnieszka Węgrzyńska jest odpowiedzialna za wynajem budynków biurowych należących do deweloperów oraz funduszy inwestycyjnych, które obsługiwane są przez Savills na zasadach wyłączności. Do tej pory Agnieszka doradzała z ramienia Reprezentacji Wynajmującego takim firmom jak Ghelamco, Heitman, UBM czy Peakside. Aktualnie zajmuje się komercjalizacją budynku Grzybowska Park należącego do Deka Immobilien oraz D48 należącego do Penta Investments. Agnieszka dołączyła do Działu Reprezentacji Wynajmującego w 2010 roku. Ukończyła studia na Wydziale Ekonomii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego a także studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Jakub Parys odpowiada za komercjalizację budynków biurowych należących do funduszy inwestycyjnych oraz deweloperów. Współpracował z Bouygues Immobilier, Kulczyk Silverstein Properties i Deka Immobilien. Obecnie jest dedykowany do obsługi budynków z portfolio Deka Immobilien – North Gate oraz International Business Center bud. A i bud. B, oraz budynku Ethos należącego do Kulczyk Silverstein Properties. Jakub jest absolwentem kierunku finanse i rachunkowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył też studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Świętokrzyskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA