PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Savills Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 lut 2015 10:39

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, awansował dwie osoby w Dziale Kompleksowych Usług dla Nieruchomości w Poznaniu. Aneta Stachowiak i Michał Kaczmarek awansowali na stanowisko zarządców nieruchomości.

REKLAMA

Aneta Stachowiak posiada 6-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Do Savills dołączyła w 2008 roku, zasilając szeregi działu powierzchni biurowych. Obecnie na stanowisku zarządcy nieruchomości, z ramienia Savills zarządza budynkiem biurowym klasy A - Malta House w Poznaniu. Aneta odpowiada m.in. za proces budżetowania rocznego, raportowanie miesięczne z zakresu obsługi administracyjnej, księgowej oraz technicznej, codzienne kontakty z najemcami oraz koordynację prac firm serwisowych i powykonawczych.

Aneta jest absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wycen nieruchomości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz z zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Michał Kaczmarek posiada 5-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Do Savills dołączył w 2013 roku. Na stanowisku zarządcy nieruchomości odpowiada za zarządzanie dedykowanymi mu nieruchomościami biurowymi i magazynowymi. Do jego obowiązków należy m.in. utrzymywanie relacji z najemcami nieruchomości, realizacja planowanego budżetu, bieżącego rozliczania kosztów, przeglądów nieruchomości oraz nadzorowanie prac serwisu technicznego.

Michał ukończył studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA