PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Awanse w Savills Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 lut 2015 10:39

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, awansował dwie osoby w Dziale Kompleksowych Usług dla Nieruchomości w Poznaniu. Aneta Stachowiak i Michał Kaczmarek awansowali na stanowisko zarządców nieruchomości.

REKLAMA

Aneta Stachowiak posiada 6-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Do Savills dołączyła w 2008 roku, zasilając szeregi działu powierzchni biurowych. Obecnie na stanowisku zarządcy nieruchomości, z ramienia Savills zarządza budynkiem biurowym klasy A - Malta House w Poznaniu. Aneta odpowiada m.in. za proces budżetowania rocznego, raportowanie miesięczne z zakresu obsługi administracyjnej, księgowej oraz technicznej, codzienne kontakty z najemcami oraz koordynację prac firm serwisowych i powykonawczych.

Aneta jest absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wycen nieruchomości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz z zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.

Michał Kaczmarek posiada 5-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Do Savills dołączył w 2013 roku. Na stanowisku zarządcy nieruchomości odpowiada za zarządzanie dedykowanymi mu nieruchomościami biurowymi i magazynowymi. Do jego obowiązków należy m.in. utrzymywanie relacji z najemcami nieruchomości, realizacja planowanego budżetu, bieżącego rozliczania kosztów, przeglądów nieruchomości oraz nadzorowanie prac serwisu technicznego.

Michał ukończył studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA