PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Axi Immo rozbudowuje swoje struktury i zatrudnia nowych specjalistów od logistyki i biur

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 lis 2011 14:27

Zespół Axi Immo zasiliły dwie nowe osoby: Agnieszka Góźdź (dział Industrial&Logistic) oraz Edyta Strzebońska (dział Office).

REKLAMA

Na początku br. firma Axi Immo rozpoczęła wdrażanie nowej strategii biznesowej, uwzględniającej rozwój firmy w sektorach nieruchomości biurowych i handlowych. W związku z tym rozbudowuje swoje struktury.

Agnieszka Góźdź objęła stanowisko Senior Consultant Industrial&Logistic, a Edyta Strzebońska - stanowisko Senior Office Consultant.

- Naszym celem i ambicją jest świadczenie kompleksowych usług na jak najwyższym poziomie we wszystkich obszarach naszej działalności. Dlatego poszerzamy nasz zespół o wysokiej klasy specjalistów - powiedziała Renata Osiecka, partner zarządzający Axi Immo.

Agnieszka Góźdź ma 5-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Agencji Nieruchomości Emmerson, gdzie pełniła stanowisko Commercial Properties Specialist, w Panattoni Poland, w Agencji Nieruchomości Couderq and Partners oraz w King Sturge, gdzie zajmowała się m.in. najmem powierzchni magazynowych. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Kent College w Sydney oraz Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie. W Axi Immo odpowiedzialna będzie za reprezentowanie klientów z branży produkcyjnej i logistycznej.

Edyta Strzebońska jest związana z branżą nieruchomości komercyjnych od 4 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Horizon Plaza na stanowisku Leasing Specialist oraz w Agencji Nieruchomości Ober Haus, gdzie zajmowała stanowisko Commercial Real Estate Broker. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami. Będzie doradzać i reprezentować najemców w zakresie najmu powierzchni biurowych oraz koordynować procesy związane z negocjacjami umów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA