PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Baker & McKenzie wzmacnia zespół inwestycyjny

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 maj 2016 16:13

Baker & McKenzie wzmacnia zespół inwestycyjny Przemysław Kucharski

Do grona partnerów lokalnych w Baker & McKenzie dołączył adwokat Przemysław Kucharski. Nowy partner wzmocnił zespół nieruchomości i inwestycji budowlanych kancelarii w Polsce.

REKLAMA

Przemysław Kucharski jest ekspertem w zakresie nieruchomości i prawa budowlanego. Wyróżnia go połączenie ponad 11 lat doświadczenia w obsłudze rynku nieruchomości w Polsce z wiedzą podatkową.

Pracował przy wielu znaczących transakcjach nieruchomościowych, korporacyjnych i finansowych. Doradzał przy nabywaniu gruntów, zagospodarowaniu terenu na potrzeby inwestycji przemysłowych, handlowych, biurowych i mieszkaniowych. Pracował również przy finansowaniu projektów, strukturyzacji transakcji korporacyjnych, przy transakcjach najmu powierzchni handlowych, przemysłowych i biurowych, jak również przy restrukturyzacjach. Prowadził także postępowania administracyjne dotyczące pozwoleń na budowę oraz spory cywilne dotyczące inwestycji budowlanych. Przemysław Kucharski jest autorem publikacji prasowych, dotyczących zagadnień prawnych związanych z rynkiem nieruchomości.

– Bardzo mnie cieszy fakt, że to właśnie Przemysław Kucharski dołączył do naszego zespołu. Jestem przekonana, że jego doświadczenie i znajomość rynku przyczynią się do dalszego wzrostu naszej praktyki w Polsce – mówi Małgorzata Pietrzak-Paciorek, wspólnik kierujący departamentem Nieruchomości i Inwestycji budowlanych w Baker & McKenzie.

– Dołączam do zespołu z dużym entuzjazmem i energią. Wierzę, że w niedługim czasie jeszcze bardziej wzmocnimy i ugruntujemy pozycję zespołu nieruchomości Baker & McKenzie w regionie CEE. Dziękuję za zaufanie klientom i firmie – dodaje Przemysław Kucharski.

 jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim (2004). Uczestniczył także w programie „Building on Talent” organizowanym przez IMD Business School (2013-2014). Przed dołączeniem do kancelarii Baker & McKenzie był partnerem (od maja 2014 roku) a wcześniej starszym prawnikiem (od lipca 2008 roku) w zespole nieruchomości i budownictwa kancelarii CMS. Wcześniej związany był z zespołami nieruchomości w EY (prawnik podatkowy) oraz kancelarii Domański Zakrzewski Palinka (kancelaria stowarzyszona z EY w tamtym okresie). W 2007 roku ukończył aplikację sądową. Od 2008 roku jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie. Przemysław Kucharski jest stowarzyszony w Polskim Stowarzyszeniu Sądownictwa Polubownego.

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA