PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Balmain awansuje w dziale leasingu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 mar 2014 11:26

Balmain awansuje w dziale leasingu

Magdalena Kondeja została mianowana na stanowisko Head of Leasing warszawskiego oddziału Balmain Asset Management.

REKLAMA

Magdalena Kondeja, która posiada ponad 16-letnie doświadczenie zdobyte w branży retail i na rynku nieruchomości komercyjnych zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych, dołączyła do zespołu Balmain w styczniu 2006 roku. Przez ostatnie 8 lat była odpowiedzialna za komercjalizację wielu nieruchomości zarządzanych przez Balmain Asset Mamagement włącznie z: Galerią Pomorską w Bydgoszczy, Centrum Galardia w Starachowicach, Ferio Konin oraz Aurą Centrum Olsztyna. Teraz, po objęciu stanowiska Head of Leasing, do jej dotychczasowych obowiązków dojdzie także zarządzanie zespołem.

- Magdalena to pierwsza osoba zatrudniona przez nas na polskim rynku, więc bez wątpienia miała ona spory wkład w sukces naszej firmy w Polsce. Jej doświadczenie, wiedza i komunikatywność idą w parze z indywidualnym podejściem, które nasi klienci doceniają, co wielokrotnie pomogło nam w sfinalizowaniu istotnych umów i projektów. Przed naszym działem leasingu stoi obecnie wiele wyzwań a Magda jest osobą, który nada nam właściwy kierunek - mówi Paul Cawood, dyrektor Balmain Asset Management.

- Bardzo się cieszę z nowej roli, która została mi powierzona i jednocześnie dziękuję zarówno dyrektorom, jak i całemu zespołowi Balmain za okazane wsparcie - mówi Magdalena Kondeja.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA