PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BNP Paribas RE zatrudnia specjalistów od biur

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 paź 2013 17:35

BNP Paribas RE zatrudnia specjalistów od biur

W Dziale Powierzchni Biurowych w BNP Paribas Real Estate w Polsce rozpoczęło pracę pięciu nowych ekspertów specjalizujących się w doradztwie zarówno na rzecz właścicieli nieruchomości, jak i najemców powierzchni biurowych.

REKLAMA

Michael Richardson posiadający 10 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, który objął stanowisko dyrektora i odpowiadać będzie za doradztwo na rzecz klientów korporacyjnych zarówno na szczeblu krajowym, jak i międzynarodowym w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Michael Richardson jest członkiem Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Posiada tytuł magistra w dziedzinie Inwestowania i zarządzania nieruchomościami uzyskany na Nottingham Trent University, a także posiada licencjat w obszarze business management.

Małgorzata Fibakiewicz, która na rynku nieruchomości pracuje od ponad 8 lat, objęła stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za doradztwo na rzecz najemców powierzchni biurowych. Zanim dołączyła do BNP Paribas Real Estate była odpowiedzialna za zarządzanie portfelami nieruchomości należącymi do klientów korporacyjnych. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła również studia podyplomowe organizowane przez Solvay Brussels School of Economics and Management, Faculty of the Université libre de Bruxelles oraz Polską Radę Centrów Handlowych. Ukończyła także studia podyplomowe z dziedziny Bankowość zorganizowane przez Szkołę Główną Handlową.

Michał Orłowski, który objął stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za doradztwo na rzecz właścicieli nieruchomości oraz na rzecz najemców, posiada ponad 8 lat doświadczenia na rynku nieruchomości pracując zarówno w znanych firmach doradczych, jak i po stronie inwestorów maksymalizując zyski z prowadzonych przez nich inwestycji. Jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, a także przeszedł szkolenie CCIM w zakresie nieruchomości.

Tomasz Humienny objął stanowisko starszego konsultanta. Specjalizuje się w doradztwie zarówno na rzecz najemców, jak i właścicieli nieruchomości. Posiada ponad 5 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, na której ukończył kierunek zarządzania nieruchomościami.

Magdalena Godlewska objęła stanowisko konsultanta odpowiedzialnego za doradztwo na rzecz najemców. Posiada ponad 3 lata doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • pyrkosz 2013-11-08 01:21:12
    Znam jednego młodego chłopaka ze Szczecina, w podobnym fachu. I wiem ze pozamiatał by was, dorobkiewicze z wawy .

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA