PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BNP Paribas Real Estate powołał nowego dyrektora

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 paź 2013 09:44

BNP Paribas Real Estate powołał nowego dyrektora

Grzegorz Dudziak został mianowany dyrektorem Działu Property Management na Region Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) w BNP Paribas Real Estate. To kolejny krok w kierunku realizacji jednego z najważniejszych punktów w strategii BNP Paribas Real Estate: zdobyciu silnej pozycji w tej części Europy.

REKLAMA

Grzegorz Dudziak posiada 26 lat doświadczenia w pracy na kierowniczych stanowiskach z czego prawie 20 lat spędził jako dyrektor zarządzający międzynarodowymi firmami handlowymi i z branży Real Estate lub ich kluczowymi departamentami. Zanim dołączył do BNP Paribas Real Estate Grzegorz pracował w firmie DTZ jako Strategic Head of Property Management w Regionie CEE. Wcześniej, w latach 2003-2007 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i prezesa zarządu w spółce Donaldsons Poland. Od 1997 roku do 2002 był Dyrektorem Operacyjnym Hipermarketów w Ahold Poland, a przed rokiem 1997 pełnił przez 4 lata funkcję Dyrektora Zarządzającego w spółce Mirja Fleischexport Gmbh mieszczącej się w Duisburgu, w Niemczech. Grzegorz Dudziak jest członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (RICS). Jest także aktywnym członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH) oraz Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (ICSC). Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, na którym ukończył ekonomię ze specjalizacją: finanse i planowanie. Grzegorz Dudziak posiada licencję zarządcy nieruchomości. Jego zawodową specjalizacją jest property management z elementami asset management.

- Rozwój Działu Property Management pod kierownictwem Grzegorza Dudziaka w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest istotnym elementem w budowie naszych struktur. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług dla naszych klientów, co przekłada się na maksymalizację wartości ich przedsięwzięć. Grzegorz zarządzać będzie zespołami w 4 krajach Regionu CEE, co obejmuje Polskę, Czechy, Węgry i Rumunię - mówi Patrick Delcol, Chief Executive Officer w BNP Paribas Real Estate odpowiedzialny za Europę Środkowo-Wschodnią.

Dział Property Management firmy BNP Paribas Real Estate świadczy usługi na terenie 14 krajów (w ponad 50 miastach). BNP Paribas Real Estate zarządza obecnie ponad 34 milionami metrów kwadratowych. W tej linii biznesowej pracuje blisko 850 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA