PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BNP Paribas Real Estate powołuje nowego CEO w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 paź 2011 15:28

Philippe Mer został powołany przez BNP Paribas Real Estate na dyrektora Obszaru Europy Środkowej i Wschodniej (Rumunia, Polska, Węgry i Czechy) oraz na stanowisko CEO w Polsce.

REKLAMA

Philippe Mer dołączył do BNP Paribas Real Estate w marcu 2008 roku pracując na stanowisku dyrektora Działu Międzynarodowego, a do jego obowiązków należało monitorowanie działalności firmy w Europie Środkowej i Wschodniej oraz sieci tamtejszych partnerów.

Następnie Mer przejął obowiązki związane z rozwojem firmy w Rumunii, Polsce, na Węgrzech i w Czechach. Znaczącym jego osiągnięciem w tych krajach była integracja firmy PBW ze strukturą BNP Paribas Real Estate w momencie przejęcia tego przedsiębiorstwa w 2010 roku.

Na swoim nowym stanowisku Philippe Mer skupi się na rozwoju BNP Paribas Real Estate w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, gdzie będzie nadzorował pracę ok. 100 pracowników w czterech krajach. Jego główne zadania będą obejmować rozwój aktywności Property Management (obecnie firma zarządza 350 000 mkw. nieruchomości), ze szczególnym uwzględnieniem Rumunii oraz rozwój działu Transaction i Valuation w Polsce.

Miejscem pracy Philippe Mer będzie Warszawa, a jego bezpośrednim przełożonym będzie Bernard Blanco, dyrektor Departamentu Międzynarodowego BNP Paribas Real Estate. Philippe Mer nowe stanowisko obejmie 1 listopada 2011 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA