PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BNP Paribas Real Estate z nowym dyrektorem ds. inwestycji w sektorze magazynowym

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 cze 2014 17:28

BNP Paribas Real Estate z nowym dyrektorem ds. inwestycji w sektorze magazynowym

John Palmer objął stanowisko dyrektora ds.inwestycji i będzie odpowiedzialny za doradztwo na rzecz klientów z sektora magazynowego działających lub zamierzających działać w Europie Środkowo-Wschodniej.

REKLAMA

John Palmer posiada ponad 18 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. Przez ostatnie dwa lata John pełnił funkcję dyrektora działu wycen w BNP Paribas Real Estate w Polsce. W swojej karierze pracował na rzecz wielu firm zajmując się doradztwem inwestycyjnym, wycenami oraz konsultingiem. Zajmował dyrektorskie stanowiska w międzynarodowych firmach doradczych m.in. w CBRE.

John Palmer posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie doradztwa na rzecz firm działających w sektorze powierzchni magazynowych. Jest członkiem Europejskiej Grupy Logistycznej działającej w ramach firmy BNP Paribas Real Estate. Jest także członkiem Królewskiego Instytutu Rzeczoznawców Majątkowych (FRICS).

John palmer to wysokiej klasy profesjonalista, który dostarcza klientom rozwiązań maksymalizujących wartość ich przedsięwzięć. Jego doskonała wiedza na temat rynku nieruchomości komercyjnych, a rynku powierzchni magazynowych i przemysłowych w szczególności, oraz pozytywne oceny naszych klientów przekonały nas o możliwości, którą mamy: stworzenie dodatkowej specjalizacji w zakresie doradztwa na rzecz klientów z sektora powierzchni magazynowych - mówi Patrick Delcol, CEO BNP Paribas Real Estate w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA