PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

BSC Real Estate Advisors wzmacnia zespół

  • Autor: properttnews.pl
  • 14 lip 2017 16:15

BSC Real Estate Advisors wzmacnia zespół fot. Fotolia

BSC Real Estate Advisors, firma doradcza założona w marcu 2017 r. z połączenia części doradczej Balmain Asset Management i firmy Sharman Church, zatrudniła pięciu nowych pracowników. 

REKLAMA

Magdalena Dudzicz rozpoczęła pracę na stanowisku Office Negotiator w Dziale Powierzchni Biurowych. Swoje doświadczenie zdobywała w CBRE, Cushman & Wakefield oraz Immofinanz, gdzie pracowała na stanowisku Lease Coordinator/Specialty Leasing Specialist w dziale Asset Management Office & Logistics. Magdalena jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku zarządzanie nieruchomościami oraz National Taiwan University – Global MBA. Na nowym stanowisku Magdalena będzie odpowiedzialna za wynajem powierzchni biurowych oraz pozyskiwanie nowych klientów. 

Łukasz Chudziak dołączył do Działu Powierzchni Biurowych na stanowisku Associate. Jest magistrem prawa oraz absolwentem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim - kierunek Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami oraz Politechniki Warszawskiej - na kierunku Urbanistyka i Gospodarka Przestrzenna. Swoje doświadczenie zdobywał pracując bezpośrednio u deweloperów min. White Star. W BSC będzie odpowiedzialny za wynajem powierzchni biurowych, zarówno jako przedstawiciel Najemców, jak i Wynajmujących.

Łukasz Daciuk dołączył do Działu Powierzchni Magazynowych na stanowisku Industrial Negotiator. Przesz ostatnie 6 lat Łukasz mieszkał w Anglii, pracując dla różnych firm m.in. DHL, JLR i innych. Jest absolwentem Uniwersytety Birmingham na kierunku Planowanie Urbanistyczne i Regionalne. Kierunek ten jest akredytowany przez Królewskie Towarzystwo Planowania Miast a Łukasz już niebawem będzie posiadał pełne członkostwo w powyższej organizacji. W przeszłości Łukasz był odpowiedzialny za różne projekty planistyczne i rewitalizacyjne z dziedziny nieruchomości np.: Program Regeneracji Fabryki Soho w Birmingham.

Bronisław Plewako dołączył do zespołu Balmain Property Management jako Analityk Finansowy. Bronisław będzie odpowiedzialny przede wszystkim za raportowanie dla centrów handlowych w portfelu Rockcastle. Z rynkiem nieruchomości związany jest od 10 lat a swoje doświadczenie zdobywał pracując dla takich firm jak: Cefic, Cushman&Wakefield i Jones Lang LaSalle.

  • 1
  • 2

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA